Zamknij

Cezary Pazura złożył życzenia żonie i pokazał jej stare zdjęcie. Edyta nie była zadowolona [FOTO]

19.01.2022 17:16
czarekpazura
fot. Instagram:@czarekpazura

Edyta Pazura świętowała 34. urodziny. Mąż Cezary Pazura złożył jej życzenia na Instagramie, a do tego załączył stare zdjęcia Edyty sprzed metamorfozy. Solenizantka chyba się tego nie spodziewała... 

Edyta Pazura od 2009 roku jest szczęśliwą żoną aktora Cezarego Pazury i mamą trojga dzieci. 13 lat temu urodziła córkę Amelię, potem przyszedł na świat synek Antoni Józef (10 l.), a w czerwcu 2018 roku - najmłodsza Rita (4 l.). Żona Cezarego Pazury spełnia się nie tylko jako mama, ale także blogerka, fotografka i właścicielka marki odzieżowej. "Ciocia Edytka", jak pieszczotliwie nazywa żonę Cezary Pazura, 18 stycznia obchodziła 34. urodziny. Aktor pospieszył z życzeniami na Instagramie i choć wyznanie brzmiało cudownie, to już załączona zdjęcia nie za bardzo przypadły Edycie do gustu. Cezary Pazura wyciągnął bowiem archiwalne zdjęcia żony sprzed jej spektakularnej metamorfozy. 

Edyta Pazura miała urodziny. Cezary Pazura pokazał jej stare zdjęcia 

Miłość Mojego Życia, Moja Ukochana Żona obchodzi dziś urodziny... Edytko, Słońce Moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś Moim największym Szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham. Żyj 100 lat - napisał Cezary Pazura.

Aktor załączył galerię zdjęć. Większość stanowiły fotografie z profesjonalnych sesji żony, ale pojawiła się też fotka z dawnych czasów, na których widzimy młodziutką Edytę wtuloną w równie młodo wyglądającego Czarka. 

Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć - skomentowała post męża Edyta. 

To mój Instagram - podkreślił rozbawiony Cezary Pazura.

34-letnia fotografka zapewne zareagowała facepalmem na widok siebie sprzed lat, ale zdjęcie jest tak naprawdę najlepszym dowodem na to, że Cezary Pazura darzy ją prawdziwą miłością i uwielbia niezależnie od wydania. Przypomnijcie sobie zatem, jak zmieniła się Edyta Pazura w czasie związku z gwiazdorem "Killera". Poznajecie?