Zamknij

Cezary Pazura zachęca do szczepień przeciw COVID-19. Został ambasadorem kampanii

31.12.2020 14:57
Cezary Pazura
fot. Piotr fotek/ Reporter/ East News

Cezary Pazura będzie przekonywał Polaków do zaszczepienia się. Aktor został ambasadorem kampanii #Szczepimy się. Na początku stycznia aktora będzie można usłyszeć w spotach radiowych.

Cezary Pazura jest jedną ze znanych osób, które bardzo poważnie podchodzą do pandemii koronawirusa. W przeciwieństwie do Violi Kołakowskiej czy Iwana komarenko, którzy uważąją, że pandemii nie ma, aktor wierzy, że szczepionka może pomóc pokonać Covid. Dlatego zdecydował się wziąć udział w kampanii #Szczepimysię. Głos aktora pojawi się w spotach radiowych. 

Zobacz też: Cezary Pazura pokazał urocze zdjęcie z synem. "Moja duma, mój dziedzic" [FOTO] 

Cezary Pazura zachęca do szczepień przeciw COVID-19. Został ambasadorem kampanii

"Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię" - zdradził Cezary Pazura w mediach społecznościowych. Aktor będzie zachęcać Polaków do zaszczepienia się, ale również wskazywać, gdzie szukać wiarygodnych informacji dotyczących szczepień przeciw koronawirusowi. Kampania z Cezarym Pazurą nie jest oczywiście jedyną, która ma na celu przekonanie, że warto się zaszczepić.

Warto podkreślić, że od 29 grudnia w stajach radiowych można usłyszeć spoty czytane przez lektorów, które są inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem Mateusza Banasiuka i jego ojca Stanisława Banasiuka. Planujecie się zaszczepić?

RadioZEt.pl