Zamknij

Cezary Pazura zabrał na salony córkę Anastazję. Ale się zmieniła

Sylwia Wamej
15.01.2020 15:53
Cezary Pazury
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Cezary Pazura na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad" pojawił się w towarzystwie żony Edyty Pazury i najstarszej, dawno niewidzianej córki Anastazji. Jak dziś wygląda najstarsza latorośl aktora?

Cezary Pazura zabrał na premierę "Psów" 30-letnią córkę Anastazję

Cezary Pazura pojawił się na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Odtwórca jednej z głównych ról na to wydarzenie zabrał żonę - Edytę Pazurę i 30-letnią córkę z pierwszego małżeństwa - Anastazję.

Cezary Pazura z córką Anastazją
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Anastazja Pazura. Czym się zajmuje córka Cezarego Pazury?

Warto podkreślić, że 30-latka poszła w ślady słynnego taty i również została aktorką. Anastazja Pazura na swoim koncie ma role w kilku serialach, m.in. w "Barwach szczęścia" i "Na dobre i na złe". 30-letnia Anastazja skończyła Warszawską Szkołę Filmową. Słynny tata w jednym z wywiadów nie ukrywał dumy.

"Ja robiłem wszystko, żeby ją do zawodu zniechęcić, bo mnie ciągle w domu nie było. Ona jest od wielu lat bardziej dojrzała wewnętrznie, bardziej niż rówieśnicy, bo myśmy razem dużo przeszli. Wszyscy mówią, że ona jest zdolna, niestety" - powiedział z  przekorą aktor w "Pytaniu na śniadanie".

Anastazja Pazura kibicowała słynnemu tacie i wspierała go podczas premiery 3. części "Psów". Fotoreporterom udało się uchwycić tatę i córkę, podczas zakulisowej rozmowy.

 

RadioZEt.pl/SW