Zamknij

Cezary Pazura wyśmiewa nadmorski "polski szyk"? "Brakuje tylko reklamówki z Biedronki"

04.08.2020 11:35
Cezary Pazura
fot. Instagram/Cezary Pazura/screen

Cezary Pazura wraz z żoną Edytą i dziećmi przebywają na wakacjach nad polskim morzem. Aktor, najwyraźniej w bardzo letnim nastroju, podzielił się zdjęciem w nietypowej stylizacji. Wyśmiewa nadmorski "polski szyk". "Brakuje tylko reklamówki z Biedronki" - piszą internauci. Ma rację?

Cezary Pazura chętnie pokazuje w sieci zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Niedawno pochwalił się wypoczynkiem z rodziną nad polskim morzem. Najwyraźniej letni luz mu się udzielił, bo ostatnio zaprezentował kolejną fotkę, gdzie prezentuje się w oryginalnej dość stylizacji. Aktor żartuje: „Singiel egzotyczny”.

Cezary Pazura wyśmiewa "polski szyk"

Dla kurtuazji przyjęło się mawiać, że o gustach się nie dyskutuje. Ale przecież powiedzenie to nie oznacza, że wcale nie można o tym rozmawiać - po prostu trzeba liczyć się z tym, że jednym skarpety do sandałów się podobają, innym nie. Dla jednych skarpety i sandały lub klapki to obciach, dla innych - naśladowanie światowych trendów streetwearowych. Ważne jednak, by elementy stylizacji dobrze ze sobą łączyć, żeby całość nie była kiczowata. Właśnie z takiego nadmorskiego, polskiego kiczu wyśmiewa się Cezary Pazura.

Cezary Pazura twarzą kampanii różańcowej

Aktor na zaprezentowanym właśnie zdjęciu ma białe skarpety podciągnięte do łydek, do tego sandały. Spodenki w neonowym pomarańczowym, na górze lekką koszulę we wzory, uzupełnioną skórzaną kamizelką. No i jeszcze kowbojski kapelusz. Kropkę nad "i" stanowi "nerka", ale klasycznie przewieszona w biodrach, a nie "legitnie" - pod pachą.

"Dobrałem wreszcie ciuszki na wakacje! „Singiel egzotyczny”. Jest moda i szyk. I wszystko pasuje. Kolejny dowód na to, że ładnemu nie we wszystkim ładnie" - chwali się Pazura.

Pod jego zdjęciem pojawiają się komentarze, że jedyne, czego jeszcze do pełni nadbałtyckiego outfitu mu brak, to reklamówka z Biedronki.

"Cezary, jeszcze reklamówka ze znanej spożywczej sieciówki i komplet totalny!" - komentuje internautka.

"Udało Ci się połączyć styl "Dzikiego Zachodu" z hawajskimi klimatami i polski szyk, czyli białe skarpetki do klapków. Lato trwa zbyt krótko żeby tkwić w jednym stylu. Super" - głosi kolejny komentarz.

"Z takimi ciuchami koronawirus niegroźny. Pomyślała gruba liczba sandałarzy i w ten pojechali do Władysławowa" - pisze ktoś inny.

Naprawdę tak wygląda styl Polaków?

RadioZET.pl/AS