Zamknij

Cezary Pazura poruszony gestem syna. "Chcę Wam przedstawić Mojego Bohatera"

Sylwia Wamej
13.03.2022 15:33
Cezary Pazura
fot. Instagram.com/ Cezary Pazura

Cezary Pazura jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Gwiazdor lubi mówić o swoich pociechach. Ostatnio pochwalił się szlachetnym gestem synka Antoniego. "Chcę Wam przedstawić Mojego Bohatera" - napisał gwiazdor obok zdjęcia z 9-letnim synkiem.

Cezary Pazura doczekał się czwórki dzieci. Najstarsza córka aktora, 33-letnia Anastazja to owoc pierwszego małżeństwa z żoną Żanetą. Aktor ma również troje dzieci z obecną żoną - Edytą Pazurą: dwie córki oraz 9-letniego syna Antoniego. Ostatnio rodzina przyjęła pod swój dach uchodźców z Ukrainy, o czym ostatnio pisała Edyta Pazura. Żona aktora pokazywała, jak mały Sasza z Ukrainy zaaklimatyzował się już w Polsce i bawi się z ich dziećmi.

Teraz Cezary Pazura pochwalił 9-letniego synka za to, że odstąpił swój pokój Saszy. Pazura nie ukrywa, ze jest bardzo dumny z chłopca.

Zobacz też: Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Cezary Pazura poruszony gestem syna. "Chcę Wam przedstawi Mojego Bohatera"

"Chcę Wam przedstawić Mojego Bohatera: mój syn Antoni odstąpił swój pokój Saszy- chłopcu z Ukrainy, który ze swoją Mamą i Babcią znalazł schronienie pod naszym dachem. Pomaga i pociesza razem ze swoimi równie wspaniałymi Siostrami. Dziękuję Synku! Jesteś wspaniały" - napisał aktor obok fotografii z 9-letnim Antonim.

Cezary i Edyta Pazurowie to jedni z licznego grona gwiazd, którzy w ostatnim czasie dali dach nad głową uchodźcom z Ukrainy. Pomóc w taki sposób postanowili też m.in. Zygmunt Chajzer, Joanna Jabłczyńska, Zosia Ślotała oraz Maciej Stuhr. Edyta Pazura kilka dni temu pisała, że zatrudniła do swojej firmy dwie osoby z Ukrainy. Pazura ma własną markę biżuteryjną, która prężnie się rozwija.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official