Zamknij

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Nastolatek na fotografii to dziś znany aktor

04.09.2020 08:45
Cezary Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Cezary Pazura opublikował zdjęcie sprzed 20 lat, na którym pozuje razem  ze Zbigniewem Zamachowskim i nastolatkiem, który usilnie chciał sobie zrobić zdjęcie ze swoimi idolami. Młodzian ze zdjęcia to dziś znany aktor - Wojciech Mecwaldowski.

Cezary Pazura jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Aktor utrzymuje kontakt ze swoimi fanami, publikując rozmaite fotografie na Instagramie. Oprócz rodzinnych ujęć, chętnie zamieszcza też fotografie związane ze swoim zawodem.

Tym razem pokazał zdjęcie sprzed 20 lat, na którym widzimy Zbigniewa Zamachowskiego i nastolatka, który przerwał aktorom śniadanie, po to, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Młodzian ze zdjęcia to Wojciech Mecwaldowski, który sam zrobił sporą karierę w aktorstwie.

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Nastolatek z fotografii to dziś znany aktor

"W 1999 roku na festiwalu w Międzyzdrojach jakiś „chłystek” przerwał nam „śniadanie mistrzów”, żeby zrobić sobie zdjęcie. Ten gość to Wojciech Mecwaldowski. Mój kolega. Wybitny aktor. Jego rola w filmie „Juliusz” przejdzie do historii polskiej komedii...!
Tak. Czas jest nieubłagany- widać po fotografii. Dla Ciebie Wojtek" - skomentował Cezary Pazura. Pod zdjęciem posypało się wiele ciepłych słów w stronę trzech aktorów. "Trzy legendy na jednym zdjęciu, miło popatrzeć", "chcemy więcej zdjęć z lat 90., "Najlepsi", "zacne spodnie panie Cezary", "wspaniała fotografia, pozdrawiam" - piszą fani.

Wojciech Mecwaldowski to dziś jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych i serialowych. Na dużym ekranie w ostatnich latach mogliśmy go oglądać w takich filmach jak m.in. "Juliusz", "1800 gramów", "Pan T" oraz "Zimna gra".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl