Zamknij

Cezary Pazura pokazał wszystkie swoje dzieci. Wzruszające rodzinne zdjęcie [FOTO]

15.10.2020 09:27
Cezary Pazura na rodzinnym zdjęciu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Cezary Pazura rzadko chwalił się w sieci swoimi pociechami. Postanowił to zmienić i opublikował zdjęcie, na którym możemy podziwiać wszystkie dzieci aktora  oraz jego ukochaną żonę. Internauci nie kryli wzruszenia i zachwycali się rodzinną fotografią. 

Cezary Pazura to nie tylko jeden z najpopularniejszych i cieszących się największą sympatią gwiazdor, ale także aktor niezwykle charakterystyczny. Obecnie kojarzony najmocniej z rolami komediowymi i występami satyrycznymi, na swoim koncie ma wiele różnorodnych ról, bardzo często ciężkich gatunkowo. Wystarczy wymienić takie hity, jak "Psy", "Tato" czy "Nic śmiesznego", w których Cezary doskonale odnalazł się w kreacji dramatycznej. Nie ulega jednak wątpliwości, że największą popularność przyniosły mu występy w filmach i serialach komediowych. Widzowie pokochali go między innymi za "13 posterunek" czy dwie części "Kilera". W 2020 roku Pazura ponownie wcielił się w Waldka Morawca w trzeciej części kultowych "Psów", mogliśmy oglądać go także w kryminalnym "W głębi lasu".

Prywatnie Cezary Pazura jest po dwóch rozwodach. Z pierwszego małżeństwa ma urodzoną w 1988 roku córkę Anastazję, przez 12 lat był w związku małżeńskim z Weroniką Marczuk, para rozwiodła się w 1994 roku. Rok później wziął ślub z Weroniką Marczuk, jednak ich małżeństwo zakończyło się w 2007 roku. Obecnie Pazura jest szczęśliwym mężem Edyty Pazury, którą poślubił w maju 2009. Zakochani mają troje dzieci: syna Antoniego oraz córki Amelię i Ritę.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Pazura nago w łóżku. Cezary Pazura opublikował intymne zdjęcie [FOTO]

Cezary Pazura na rodzinnym zdjęciu. Aktor pokazał wszystkie swoje dzieci

Cezary Pazura nie przyzwyczaił fanów do dzielenia się życiem prywatnym, aktor stara się nie publikować zbyt często zdjęć rodziny, a zwłaszcza dzieci. Postanowił jednak zrobić wyjątek i pochwalić się wszystkimi swoimi pociechami. Na profilu aktora na Instagramie pojawiły się rodzinne fotografie, na których możemy podziwiać familię Pazurów w komplecie.

- Fot: 1: Wujek Czarek i wszystkie jego dzieci. Fot: 2:Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć - skomentował zdjęcia aktor.

Fani Cezarego nie kryli zachwytu i wzruszenia, w komentarzach posypały się komplementy.

- Wspaniale, tyle szczęścia na jednej fotografii.

- Piękne rodzinne fotki. Anastazja wyrosła na piękna, szczęśliwą kobietę, a młodsze rodzeństwo wiadomo Słodziaki. Cudownie się na Was patrzy. Zdrówka - czytamy.

Rzeczywiście, ciężko nie uśmiechnąć się oglądając rodzinne zdjęcia tak licznej i szczęśliwej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Pazura ostro o nowej modzie na Instagramie: "Nadchodzi era upadlania matek"