Zamknij

Cezary Pazura biega na dworze w samej bieliźnie. Edyta Pazura żartuje z męża [WIDEO]

30.11.2020 14:38
Cezary Pazura Edyta Pazura
fot. Jan Bielecki/East News

Cezary Pazura nie może narzekać na bezrobocie. Choć wielu artystów zmaga się obecnie z brakiem pracy, aktor pochwalił się właśnie nagraniem z planu zdjęciowego nowej produkcji. Rola w filmie wymaga od niego poświęceń.

Cezary Pazura pokazał nagranie z planu zdjęciowego. Aktor znany przede wszystkim z takich produkcji, jak "Psy", "Killer", "13 posterunek" czy "Chłopaki nie płaczą", pracuje właśnie nad kolejnym filmem. Gwiazdor nie zdradza szczegółów nowej roli, jednak dzieli się kulisami planu na swoim Instagramie. Ostatnio w mediach społecznościowych Czarka pojawiło się nagranie, na którym biega w samych bokserkach.

Zobacz także: Edyta Pazura krytycznie o koleżankach w dobie zdalnej edukacji. Nie mają jak "uciec" do Vitkaca

Cezary Pazura biega w samych bokserkach na planie filmowym [WIDEO]

Cezary Pazura pokazał, że praca na planie zdjęciowym w listopadzie nie należy do łatwych zadań. Aktor musiał wyjść na dwór w samej bieliźnie. Trzeba przyznać, że z tak trudnym zadaniem poradził sobie wyjątkowo dobrze i prawie nie dał po sobie poznać, jak bardzo mu zimno.

- Nie jest łatwo grać lato zimą. Na zewnątrz raptem 3 stopnie na plusie. Jak mawiał klasyk: "sorry, taki mamy klimat" - napisał w opisie pod nagraniem.

Internauci są zachwyceni jego grą aktorską oraz formą, którą wypracował treningami. Podkreślają, że nie mogą się doczekać nowego filmu. Specyficzny komentarz pod nagraniem pozostawiła także żona aktorka.

- Ale wiesz, że pod wpływem zimna wszystko się kurczy? - zażartowała w lubieżny sposób Edyta Pazura.

- Tylko mięśnie - zripostował Czarek, dodając uśmiechnięty emotikon.

Doceniacie ich poczucie humoru?