Zamknij

Brodzik zdeklasowała Kożuchowską i Kurdej-Szatan. Tyle zgarnie za serial

Redakcja
28.02.2018 11:58
Joanna Brodzik Pensjonat nad rozlewiskiem
fot. Instagram

Joanna Brodzik wróciła na ekrany w roli serialowej Małgorzaty Jantar z sagi "Nad rozlewiskiem". Okazuje się, że z gażą za dzień na planie "Pensjonatu nad rozlewiskiem" uplasowała się na szczycie najlepiej zarabiających serialowych aktorek.

Saga "Nad rozlewiskiem" od lat cieszy się ogromną popularnością. Przygody bohaterki, w którą od samego początku wciela się Joanna Brodzik, po raz pierwszy mogliśmy śledzić w "Domu nad rozlewiskiem", który powstał już blisko 10 lat temu. Od tamtej pory nakręcono też "Miłość nad rozlewiskiem", "Życie nad rozlewiskiem", "Nad rozlewiskiem" i "Ciszę nad rozlewiskiem".

"Pensjonat nad rozlewiskiem" jest już szóstą odsłoną serialu o życiu Małgorzaty Jantar, który wraca po czterech latach przerwy.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Na tak długą przerwę wpływ miała m.in. niechęć Joanny Brodzik do powrotu na plan serialu. Aktorka dała się jednak przekonać do powrotu wyższą gażą. Okazuje się, że za dzień na planie "Pensjonatu" dostała aż 10 tysięcy złotych. Tym samym została najdroższą polską aktorką serialową. Na "podium" wyprzedziła Małgorzatę Kożuchowską, Maję Ostaszewską i Barbarę Kurdej-Szatan, które zarabiają po osiem tysięcy za dzień. Małgorzata Socha, która plasuje się na trzecim miejscu, zarabia 7,5 tysiąca za dzień zdjęciowy - czyli już 25 procent mniej, niż Brodzik.

 

Premiera "Pensjonatu nad rozlewiskiem" odbyła się we wtorek 27 lutego w telewizyjnej Jedynce. Kolejne odcinki emitowane będą co wtorek punktualnie o godzinie 21.35 - czyli po zakończeniu "M jak miłość" w Dwójce.

RadioZET.pl/SA