Zamknij

Britney Spears w ciąży. Sam Asghari potwierdził, że zostanie ojcem. "To najważniejsze zadanie" [FOTO]

Maciej Friedrich
12.04.2022 14:24
Sam Asghari i Britney Spears
fot. screen: Instagram / samasghari

Britney Spears poinformowała, że po raz trzeci zostanie mamą. Informację o ciąży potwierdził partner piosenkarki, 28-letni trener personalny Sam Asghari. W mediach społecznościowych opublikował wpis i zdradził, jak widzi siebie w roli ojca.

Britney Spears to jedna z największych w historii gwiazd muzyki, stawiana w jednym szeregu z takimi sławami jak Madonna czy Whitney Houston i uważana za jedną z ikon światowej popkultury. Nie da się ukryć, że amerykańska piosenkarka odniosła ogromny sukces, a hity takie jak "Toxic", "Ooops!...I Did It Again", "...Baby One More Time" czy "(You Drive Me) Crazy" nucą kolejne pokolenia zachwyconych słuchaczy. Historia "księżniczki popu" to jednak także historia osobistej tragedii. W 2007 roku Britney przeszła załamanie nerwowe, przez 13 lat przebywała pod zasądzoną kuratelą ojca, który miał dopuszczać się nadużyć dotyczących majątku, inwigilować córkę i kontrolować jej życie zawodowe i prywatne. 12 listopada 2021 roku Spears odzyskała wolność, może cieszyć się nią między innymi u boku narzeczonego Sama Asghariego, który bardzo wspierał ją w trudnych momentach życia.

Teraz jednak piosenkarka i jej o 13 lat młodszy ukochany mają powody do radości, którymi Britney podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poinformowała, że znowu zostanie mamą. Gwiazda ma już dwóch synów, owoc małżeństwa z Kevinem Federlinem. Nie ukrywała jednak, że marzy także o córeczce. Kiedy zrobiła test ciążowy, okazało się, że spodziewa się dziecka. Ogromnej radości nie kryje także Asghari, który opublikował emocjonalny wpis i symboliczne zdjęcie.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Britney Spears jest w ciąży. Sam Asghari potwierdził, że zostanie ojcem

Na profilu Sama Asghariego na Instagramie pojawiło się zdjęcie grafiki przedstawiającej dwa lwy tulące do siebie małe lwiątko. W opisie trener personalny podkreślił, że zawsze marzył o zostaniu ojcem, a narodziny potomka traktuje jako scementowanie więzi z ukochaną Spears. 

- Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku przepełnionego miłością i szacunkiem. Bycie ojcem to coś, o czym zawsze marzyłem i traktuję to bardzo poważnie. To najważniejsze zadanie, którego kiedykolwiek musiałem się podjąć - napisał przyszły tata.

Pod wpisem Sama zaroiło się od komentarzy internautów, którzy cieszą się szczęściem jego i jego narzeczonej. Nie zabrakło życzeń i ciepłych słów.

- Gratuluję i witam w "bractwie ojców", bracie. Jestem z ciebie dumny.

- Gratulacje dla twojej wspaniałej rodziny.

- Gratulacje! Czegokolwiek chce, odpowiedź brzmi "tak". Ostry sos o trzeciej nad ranem - tak. Lody na kolację - tak. Traktuj ją jak królową, którą jest.

- Lew przemówił, gratulacje sam dla ciebie i Britney. Kochamy was - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla przyszłych rodziców.