Zamknij

Britney Spears poroniła. Gwiazda wydała oświadczenie po utracie dziecka. "Druzgocący czas" [FOTO]

15.05.2022 15:21
Britney Spears
fot. screen: Instagram / britneyspears

Britney Spears podzieliła się z fanami wstrząsającą informacją. Wokalistka, która niecierpliwie czekała na narodziny kolejnego dziecka, poroniła. W sieci opublikowała oficjalne oświadczenie.

Britney Spears to jedna z największych gwiazd światowej muzyki rozrywkowej, ale także postać o niezwykle smutnej przeszłości. Nazywana "księżniczką popu" wokalistka zrobiła oszałamiającą karierę i na dobre zapisała w historii dzięki takim ponadczasowym hitom jak "Oops!... I Did It Again", "Born To Make You Happy", "...Baby One More Time" i wielu innym. Jej płyty biły rekordy sprzedaży, koncertowała na całym świecie i stawiana była w jednym szeregu obok takich ikon jak Whitney Houston czy Madonna. Jej imponującą karierę przerwało załamanie nerwowe w 2007 roku, po którym znalazła się pod kuratelą ojca. Mężczyzna zdaniem wielu osób zwyczajnie ją więził i korzystał z jej majątku. Dopiero w listopadzie 2021 roku gwiazda odzyskała wolność i mogła zrealizować swoje marzenie.

Prywatnie Britney jest mamą dwóch synów z małżeństwa z Kevinem Federlinem. Nie ukrywała jednak, że razem z obecnym partnerem Samem Asgharim bardzo chciałaby mieć córeczkę. Para w kwietniu 2022 roku ogłosiła, że oczekuje przyjścia na świat dziecka. Oboje nie kryli ogromnej radości, choć fanów Spears zaniepokoiło zachowanie piosenkarki, która między innymi publikowała w mediach społecznościowych nagie zdjęcia. W najnowszym wpisie 40-latka podzieliła się z wielbicielami niezwykle smutną informacją. Okazało się, że straciła ciążę.

Britney Spears straciła dziecko. Wokalistka po poronieniu opublikowała oświadczenie

Na profilu Britney Spears na Instagramie pojawił się niezwykle smutny wpis. Gwiazda poinformowała w nim, że razem z ukochanym są w żałobie po tym, jak poroniła.

- Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To jest druzgocący czas dla każdego rodzica - napisała wokalistka.

Britney zdradziła, że w tej niezwykle trudnej sytuacji nie mają zamiaru rezygnować z marzeń o dziecku i zamierzają kontynuować starania o potomka.

- Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania o powiększenie naszej cudownej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Prosimy o uszanowanie prywatności, w tym trudnym czasie - czytamy.

Pod postem Spears zaroiło się od komentarzy ze słowami wsparcia od wiernych fanów. My także łączymy się w bólu i mamy nadzieję, że Britney uda się po raz kolejny zostać mamą.