Zamknij

Borys Szyc wspomina Annę Przybylską. Udostępnił wspólne zdjęcie [FOTO]

25.05.2022 16:38
Borys Szyc
fot. Instagram.com/ Borys Szyc

Borys Szyc postanowić wspomnieć Annę Przybylską. Aktor udostępnił na Instagramie wspólne zdjęcie z 2012 roku. Aktorka odebrała wtedy ważne wyróżnienie z rąk kolegi.

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku na raka trzustki. Pamięć o gwieździe wciąż jest jednak żywa. Co jakiś czas aktorkę wspominają w mediach społecznościowych jej bliscy oraz koledzy z branży. Tym razem  Borys Szyc opublikował wspólne zdjęcie z gwiazdą n Instagramie z 2012 roku. Szyc wręczał wtedy Ani Przybylskiej nagrodę na jednym z festiwali filmowych.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk szczerze o dorastaniu bez Anny Przybylskiej. "Przeżywałam śmierć na oczach całej Polski"

 Borys Szyc wspomina Annę Przybylską. Udostępnił wspólne zdjęcie [FOTO]

"Wspomnienie z Anią" - napisał Borys, dodając emotikonę serduszka. Na fotografii widać, że Anna Przybylska jest bardzo dumna z otrzymanego wyróżnienia, które odebrała z rąk Borysa Szyca.

"2012 rok to z perspektywy czasu wyjątkowo wzruszająca dla nas chwila. Z rąk Borysa Szyca Diamentowy Klaps Filmowy odebrała uwielbiana przez miliony Polaków Ania Przybylska. To było cudowne spotkanie i wspaniała gala, którą swoją charyzmą i osobowością rozświetlała nasza laureatka" - czytamy również w poście festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.

Warto dodać, że prawdopodobnie w październiku tego roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć film dokumentalny o Annie Przybylskiej, w którym nie zabraknie archiwalnych nagrań z udziałem aktorki oraz wypowiedzi rodziny, oraz jej przyjaciół. Niedawno Jarosław Bieniuk zdradził, że klaps pochodzący z dokumentalnej produkcji trafił na akcję charytatywną, która miała miejsce podczas jednego z balu w Gdańsku.

Borys Szyc
fot. Instagram.com/ Borys Szyc
Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News