Zamknij

Gwiazdor "Rancza" miał zawał. Szczere wyznanie aktora

Maciej Friedrich
03.03.2020 09:55
Gwiazdor "Rancza" miał zawał. Szczere wyznanie aktora
fot. MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News

Bogdan Kalus, znany między innymi z serialu "Ranczo", zatańczy w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktor przyznał, że przed rozpoczęciem treningów musiał przejść serię badań. Okazuje się, że gwiazdor przeszedł zawał serca.

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny będzie bawił i emocjonował widzów Polsatu. Już w piątek stacja wyemituje pierwszy odcinek 11. sezonu tanecznego show. W najnowszej edycji na parkiecie będziemy mogli zobaczyć między innymi Julię Wieniawę, Anię Karwan, Tomasza Oświęcimskiego, czy znanego z serialu "Ranczo" Bogdana Kalusa.

Temu ostatniemu partnerować będzie jedna z najpopularniejszych tancerek show, Lenka Klimentowa. Nie jest tajemnicą, że walka o Kryształową Kulę wymaga wyczerpujących treningów, na które narzekała Julia Wieniawa. Okazuje się, że Kalus, by wziąć udział w programie, musiał przejść serię badań.

 Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Taniec z gwiazdami: Bogdan Kalus miał zawał. Szczere wyznanie gwiazdora "Rancza"

Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk z "Rancza" przyznał, że przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami" musiał skonsultować się z lekarzem. Okazuje się, że aktor przeszedł zawał serca i musi kontrolować stan swojego zdrowia.

- Musiałem skonsultować się z lekarzem. Niespełna 18 lat temu nie miałem co robić w sylwestra i stwierdziłem, że zawał serca to będzie dobry pomysł. Robiłem EKG wysiłkowe i okazało się, że spokojnie dam radę. Nie jestem typem gościa, który leży w domu na kanapie i jedyny mięsień, jaki pracuje, to mięsień kciuka, od pilota. Coś tam robię. Nie dużo, ale zawsze coś - uspokoaja uczestnik "Tańca z gwiazdami".

Wysiłki aktora pochwaliła trenerka i taneczna partnerka Kalusa, Lenka Klimentowa.

-  Bogdan radzi sobie bardzo dobrze, ale jest takim uczniem, który potrzebuje więcej czasu - oceniła w rozmowie z "Super Expressem".

Mamy nadzieję, że Bogdan Kalus zachwyci jurorów oraz widzów.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF