Zamknij

Blanka Lipińska została zdradzona przez partnera. Chodzi o Barona? "Wybaczyłam"

12.05.2022 17:21
Blanka Lipińska
fot. screen: Instagram / blanka_lipinska

Blanka Lipińska postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Autorka "365 dni" zdradziła między innymi, że została zdradzona i wybaczyła byłemu partnerowi. Czy chodzi o jej związek z Baronem?

Blanka Lipińska jeszcze kilka lat temu prawdopodobnie sama nie spodziewała się, że zostanie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, zananą na całym świecie i zarabiającą fortunę. Wszystko dzięki wydanej w 2018 roku erotycznej powieści "365 dni", która stała się bestsellerem. Okazało się, że niezbyt skupiająca się na fabule historia Polki Laury porwanej przez gangstera Massimo, była tym, czego potrzebowali czytelnicy. Książka i kontynuacje były miażdżone przez krytyków i nazywane "tanim porno", ale sprzedawały się doskonale. Podobnie stało się w przypadku ekranizacji "365 dni": film otrzymał antynagrodę Złotej Maliny za najgorszy scenariusz, jednocześnie będąc najchętniej oglądaną pozycją w ofercie polskiego Netflixa w 2020 roku. Kolejna odsłona filmowych przygód Laury, "365 dni: Ten dzień", także radzi sobie dobrze, choć pojawiają się głosy, że jest jeszcze płytsza niż część pierwsza.

Tymczasem Blanka korzysta z popularności i zrobionych pieniędzy. Otwarcie opowiadała o tym, że hejt na jej książki i filmy nie tylko jej nie smuci, ale wręcz cieszy, ponieważ dzięki temu zarabia jeszcze więcej. Lipińska posiada grono oddanych fanów, z którymi jest w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na pytania wielbicieli za pośrednictwem Instagrama. Przyznała między innymi, że została zdradzona i wybaczyła nieuczciwemu ukochanemu.

Blanka Lipińska
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Blanka Lipińska została zdradzona i wybaczyła ukochanemu. Czy chodzi o wybryk Barona?

Życie uczuciowe Blanki bardzo interesuje jej fanów. Nic w tym dziwnego, autorka "365 dni" ma na swoim koncie między innymi głośny związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, gitarzystą Afromental, jurorem "The Voice Kids" i obecnym ukochanym Sandry Kubickiej. W rozmowie z fanami sama stwierdziła, że imponują jej mężczyźni pewni siebie.

- Panowie, takich wiadomości od was mam setki. Już na nie odpowiadałam, ale jeszcze raz przypomnę. Jeśli pytasz mnie, czy będziesz wystarczający, bym zwróciła na ciebie uwagę, to już taki nie jesteś, bo ja lubię facetów pewnych siebie, którzy wiedzą kim są, a nie pytają o to mnie - odpowiedziała na pytanie o to, czy "zwykły facet" miałby u niej szansę.

Dociekliwy internauta chciał wiedzieć, czy celebrytka byłaby w stanie wybaczyć mężczyźnie, który by ją zdradził. Okazało się, że Blanka już była w tej nieprzyjemnej sytuacji.

- Wybaczyłam... Czy się opłacało? Nie - odparła krótko, ale jednoznacznie.

Lipińska nie zdradziła, kto dopuścił się zdrady, ale część fanów zaczęła się zastanawiać, czy nie mówiła o Baronie. Autorka erotyków znana jest jednak z dwuznacznych wypowiedzi. Wiadomo, że jej najnowszy scenariusz ma opowiadać historię pisarki i gitarzysty rockowego, co bardzo mocno nawiązuje do jej osobistej historii.