Zamknij

Blanka Lipińska szczerze o nowym partnerze. "Nie zdejmę gaci przed całą Polską"

Anna Skalik
22.09.2022 12:00
Blanka Lipińska
fot. Instagram/@blanka_lipińska/screen

Blanka Lipińska pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła, gdzie odpowiedziała na pytania naszej reporterki. Nie zabrakło tematu jej nowego związku. Gwiazda przyznała, że - nauczona błędami przeszłości - nie zamierza znów „zdejmować gaci przed całą Polską".

Kilka tygodniu temu Blanka Lipińska po raz pierwszy oficjalnie przyznała, że od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku. Jej nowym ukochanym jest Paweł Baryła – scenograf, który zagrał też epizodyczną rolę w filmie „365 dni: Ten Dzień”. We wcześniejszych wypowiedziach Lipińska unikała tematu związku, choć nie zaprzeczała, że jest bardzo szczęśliwa. Podkreślała, że nie zamierza robić z obecnej relacji tematu dla mediów. I do tej pory tego się trzymała. Jednak w rozmowie z reporterką RadiaZET.pl, postanowiła wyjawić nieco więcej. Okazją do wypowiedzi było pojawienie się Blanki na pokazie Łukasza Jemioła.

Zobacz także: Anna Przybylska planowała ślub z Jarosławem Bieniukiem? Siostra aktorki zdradziła sekret. "Zawsze wiedziałam"

Blanka Lipińska szczerze o nowym związku: „Nie zdejmę gaci przed całą Polską”

Zgodnie z tym, co Blanka deklarowała wcześniej, nie pojawia się na imprezach w Pawłem, a ich wspólne zdjęcie, które trafiło do mediów, trafiło tam przypadkiem. Autorka thrillerów erotycznych nie ma ochoty robić czegoś pod publiczkę.

Absolutnie jak już zapowiedziałam dawno, dawno temu, to jest moje życie prywatne i mojego partnera. Nauczona błędami sprzed dwóch lat ja nie zdejmę znowu gaci przed całą Polską, bo nie mam na to ochoty i mój partner życiowy też nie ma na to ochoty. Jeżeli oboje nie mamy na to ochoty to... dla gawiedzi? No nie – powiedziała nam stanowczo Blanka.

Jak przyznała, świadomie odeszła od „bywania” na imprezach, bo było to męczące. Poświęciła za to czas na odpoczynek i cieszyła się domowym spokojem.

Ja wybrałam półtora roku temu, dwa lata temu, że zniknęłam z tych mediów jakby. Jestem bardzo rzadko na eventach. Bardzo lubię jednak waszych dziennikarzy, bo pokazują klasę i zawsze bardzo fajnie się z wami gada, natomiast „odbiłam już” dwa lata temu od tego życia publicznego, bo byłam już nim po prostu zmęczona. Tym bardziej, że to, co miałam zrobić, już zrobiłam, a teraz się cieszę chwilami w domu – wyznała naszej reporterce.

W jednej z wypowiedzi dla Jastrząb Post Lipińska ujawniła z kolei, że razem z partnerem podjęli ważną decyzję, która pomoże im zachować związek z dala od medialnego szumu. Na pytanie o to, czy chciałaby pojawiać się z ukochanym na ściankach, odpowiedziała wprost:

Oj nie. To jest nasza wspólna decyzja. Pawła w ogóle nie ciągnie do tego świata, jestem za to bardzo wdzięczna. To, że mnie nie ciągnie, żeby Pawła do tego świata wsadzić, to jest moja mądrość z poprzedniej relacji. To nie wychodzi. Po co nam to. My lubimy być razem w domu, uwielbiamy w ogóle siedzieć w domu, to nas łączy i to jest super. Paweł jest bardzo daleki od tego świata, a ja nigdy w życiu z premedytacją go do tego świata bym nie wsadziła – powiedziała. Nie będę robiła z ludzi idiotów i teraz zaprzeczała. Jestem w szczęśliwym związku i tyle – podsumowała krótko.

Pozostaje życzyć blance i jej partnerowi wszystkiego dobrego.