Zamknij

Blanka Lipińska podsumowuje swoich byłych. "Niemęscy, mało zaradni"

17.01.2022 15:10
Blanka Lipińska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Blanka Lipińska postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na temat współczesnych mężczyzn. Autorka "365 dni" ma za sobą kilka związków, w tym krótką, lecz intensywną relację z Aleksandrem Baronem. Niestety większość znanych jej panów nie pozostawiła po sobie najlepszego wrażenia. 

Blanka Lipińska niedawno zapowiedziała, że chce nakręcić film erotyczny o miłość pisarki i gitarzysty rockowego. Skojarzenia nasunęły się same, bowiem autorka "365 dni" niedawno tworzyła związek z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Po kilku miesiącach płomiennego romansu, którym para ochoczo chwaliła się w mediach społecznościowych, zostały tylko wspomnienia i, jak widać, gotowy materiał na kasowy hit. 

Blanka Lipińska krytycznie o mężczyznach. Dostało się też kobietom

Po rozstaniu Baron związał się z modelką Sandrą Kubicką, zaś Blanka Lipińska na razie oficjalnie pozostaje singielką. Pisarka odpoczywa od związków po tym, co przeszła zarówno z Baronem, jak i wcześniej - z Maciejem Buzałą. Wprawdzie relacje z wymienionymi partnerami gwiazda wspomina miło, to jednak nie wszyscy mężczyźni, z którymi miała do tej pory styczność pozostawali po sobie równie dobre wrażenie. Autorka "365 dni" dość gorzko podsumowała znanych jej panów, gdy internauci zapytali ją o wady dzisiejszych mężczyzn. 

To, że nie są męscy, mało zaradni, że nie można na nich polegać, że noszą węższe spodnie niż ja, że dużo mówią, a jak przychodzi do rozliczenia ich z tego, to… że się mnie boją, że w większości nie są wierni, mogę tak do jutra. Sorry panowie, jeśli kogoś uraziłam, ale to moja suma doświadczeń, nie mówię, że wszyscy tacy jesteście - podkreśliła w odpowiedzi. 

Ale żeby nie było, Lipińska ma też uwagi względem współczesnych kobiet. 

Uważam, że obecne kobiety są roszczeniowe, niesamodzielne, nie potrafią gotować, nie umieją opiekować się, są materialistkami, są czepliwe, mało zaradne, rozhisteryzowane. I tu znowu powiem, że nie wszystkie takie są i przepraszam te, które poczuły się urażone, ale to moja subiektywna opinia - nadmieniła. 

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS