Zamknij

Big Brother: Magda Wójcik odrzuciła rolę w serialu. Zdradziła plany na przyszłość

Maciej Friedrich
03.01.2020 13:49
Big Brother: Magda Wójcik odrzuciła rolę w serialu. Zdradziła plany na przyszłość
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Magda Wójcik, zwyciężczyni 1. edycji "Big Brothera", poinformowała, że odrzuciła propozycję roli w serialu. Zdradziła także, jak planuje pokierować swoją karierą i na co wydała wygraną. Co dzieje się z popularną Madzią po opuszczeniu domu Wielkiego Brata?

Magda Wójcik zyskała popularność dzięki zwycięstwu w finale 1. edycji "Big Brothera". Sympatyczna i barwna uczestniczka zyskała ogromną sympatię widzów, a jej związek z poznanym w domu Wielkiego Brata Olehem Riaszeńczewem przysporzył jej dodatkowych fanów.

Wiele osób zastanawiało się, co popularna "Madzia" zrobi z wygraną i jakie są jej plany na przyszłość. Duże zainteresowanie wzbudził również skandal dotyczący konfliktu Oleha i Milexa. Zwyciężczyni "Big Brothera" w rozmowie z magazynem "Party" opowiedziała o swoich planach.

Big Brother: Magda Wójcik opowiedziała o swoich planach. Zwyciężczyni "Big Brothera" nie chciała grać w serialu?

"Party" zapytało Magdę między innymi o to, na co postanowiła przeznaczyć pieniądze wygrane w "Big Brotherze". Jak się okazuje, Wójcik zdecydowała się część wygranej przeznaczyć na pomoc zwierzętom.

- Część pieniędzy wygranych w „Big Brotherze” oddałam schronisku na Paluchu. Kocham zwierzęta i chciałam im pomóc, szczególnie zimą. Cały czas pracuję też nad linią ubrań, mam już wstępne projekty - czytamy.

Madzia zdradziła także w wywiadzie, że odrzuciła propozycję zagrania w serialu. Chętnie wystąpiłaby za to w jednym z podróżniczych show stacji TVN. Przyznała, że w najbliższym czasie nie planuje powrotu do Wielkiej Brytanii, a jej życie układa się bardzo dobrze.

- Poznaję nowych ludzi, do mojej starej paczki dołączyli nowi przyjaciele i wokół mnie sporo się dzieje (...) Odrzuciłam propozycję grania w serialu, bo nie jestem aktorką. Marzy mi się natomiast udział w „Agencie” albo „Ameryka Express”, jestem typowym zadaniowcem. Mój chłopak chodzi na siłownię, aby wrócić do formy i zacząć karierę jako trener personalny. Wszystko idzie ku dobremu. W Polsce zostanę przynajmniej dwa–trzy lata. Więc jeszcze o mnie usłyszycie! - zapewnia zwyciężczyni "Big Brothera".

 

RadioZET.pl/party.pl/MF