Zamknij

Beata Pawlikowska wyśmiana za okładkę nowej książki o związkach. "Chodzący mem" [FOTO]

26.01.2022 09:58
Beata Pawlikowska
fot. screen: YouTube

Beata Pawlikowska, znana pisarka i podróżniczka, pochwaliła się nową książką, która ma traktować o miłości i szczęśliwych związkach. Okładka i tematyka wydawnictwa spotkała się ze złośliwymi komentarzami internautów.

Beata Pawlikowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich podróżniczek, autorka książek, dziennikarka i ilustratorka. Karierę rozpoczynała od współpracy z rozgłośniami radiowymi, współpracowała także z Telewizją Polską, gdzie mogliśmy oglądać ją w takich formatach jak "Zdobywcy", "Zagadkowa blondynka" czy "Podróże z żartem", była także prezenterką pogody. Największą popularność przyniosła jej jednak seria książek, w których opisywała swoje egzotyczne podróże. Pierwsza z nich, "Blondynka w dżungli", ukazała się w 2001 roku, do tej pory w serii ukazało się ponad 30 pozycji. Była żona Wojciecha Cejrowskiego doskonale radzi sobie także z pisaniem poradników dotyczących zdrowego odżywiania, rozwoju osobistego, a nawet opieki nad kotami.

Nie ma wątpliwości, że podróżniczka jest autorką bardzo płodną, a liczba książek jej autorstwa jest imponująca. Wielbiciele twórczości Pawlikowskiego z pewnością niecierpliwie czekają na marzec 2022, kiedy ukaże się kolejna książka, tym razem opowiadająca o miłości i związkach.

- Partnerstwo w związku to moim zdaniem najwyższa forma miłości. Wolna od wzajemnego uzależnienia, życzliwa, pozytywna i wymagająca od obojga partnerów zarówno zaangażowania w związek, jak i pracy nad sobą, czyli nieustającej chęci samorozwoju i stawania się lepszym człowiekiem. To ostatnie jest bardzo ważne i ogromnie przydatne w sytuacjach konfliktowych - napisała na swoim profilu na Instagramie autorka.

Niestety, nie wszyscy internauci są zachwyceni zarówno okładką, jak i tematyką najnowszej książki Pawlikowskiej. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze.

Te gwiazdy nie jedzą mięsa
10 Zobacz galerię
fot. East News

Beata Pawlikowska skrytykowana za nową książkę. Internauci nie szczędzą gorzkich słów

Internauci ironizują na temat okładki najnowszej książki Pawlikowskiej, na której widzimy szczęśliwą autorkę opierającą nogę na klatce piersiowej mężczyzny. Także temat podjęty przez podróżniczkę, która na swoim koncie ma także tytuł "Jestem szczęśliwym singlem", nie wzbudził w części potencjalnych odbiorców zachwytu.

- Tymczasem u Ciebie nawet w kuchni nigdy nie będzie tak jasno

- Pamiętam Beatę z audycji w radiu, której słuchałem z prawdziwą przyjemnością z rodzicami w weekendy na wsi, a teraz ta kobieta jest jedynie chodzącym memem.

- Czy to taka metafora, że trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby mieć szczęśliwy związek?

- Może gdyby to wydała parę lat temu, to bym się teraz nie rozwodziła - czytamy.

Wydaje się, że mimo krytyki, książka Pawlikowskiej znalazła szerokie grono wielbicieli. W jednym z postów na Instagramie autorka pochwaliła się, że tytuł "stał się bestsellerem". Macie zamiar kupić, a może "Szczęśliwe związki" już leżą na waszej półce?