Zamknij

Beata Kozidrak po raz trzeci zostanie babcią. Córka wokalistki jest w ciąży [FOTO]

31.12.2021 11:48
Beata Kozidrak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Córka Beaty Kozidrak jest w ciąży. Agata Pietras spodziewa się dziecka, co zdradziło zdjęcie zamieszczone na Instagramie. Internauci przesyłają gratulacje. Na nastrojową sesję córki zareagowała także gwiazda Bajmu. 

Beata Kozidrak będzie jedną z gwiazd Sylwestra Szczęścia w Polsacie. Artystka tradycyjnie zaprezentuje swoje największe przeboje, na co już czekają jej wieloletni fani. Gwiazda kończy rok z jeszcze jednym powodem do radości. Okazało się, że jej córka, Agata Pietras, wkrótce zostanie mamą. Tuż przed nowym rokiem 28-latka oficjalnie przekazała radosną nowinę na Instagramie, wstawiając pierwsze ciążowe zdjęcie. 

Beata Kozidrak znów zostanie babcią. Agata Pietras jest w ciąży

Młodsza córka Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa opublikowała fotografię, na której widać jedynie jej cień, lecz kształt brzucha nie pozostawiał wątpliwości, co projektantka i założycielka marki Modlishka chciała przekazać. 

Nie ma takich słów, które mogą opisać jak bardzo jestem szczęśliwa! Z niecierpliwością czekam na 2022 rok - napisała Agata Pietras. 

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Nie zabrakło też wpisu od przyszłej babci. 

Kocham Was bardzo - wyznała Beata Kozidrak. 

Gwiazda Bajmu zostanie babcią już po raz trzeci. Jej starsza córka, wokalistka Katarzyna Pietras, ma dwoje dzieci: 6-letnią Zosię i 12-letniego Sebastiana. 

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS