Zamknij

Beata Kozidrak o wstrzymaniu prac nad filmem o jej życiu. Pojawiło się oficjalne oświadczenie

11.01.2022 11:27
Beata Kozidrak
fot. screen: YouTube

Pojawiły się plotki o wstrzymaniu prac nad filmem biograficznym o życiu i karierze Beaty Kozidrak. Powodem miała być afera związana z prowadzeniem przed liderkę Bajmu samochodu pod wpływem alkoholu.  Wokalistka udostępniła w sieci oficjalne oświadczenie producenta obrazu.

Beata Kozidrak to dla wielu żywa legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nie da się ukryć, że wokalistka ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów. Największy sukces odniosła jako liderka grupy Bajm, z którą stworzyła takie kultowe przeboje jak "Biała armia", "Ta sama chwila" czy "Myśli i słowa". Doskonale poradziła sobie jako artystka solowa, tworząc hity takie jak "Upiłam się Tobą" i "Rzeka marzeń". Wielu fanów nie wyobraża sobie dużych festiwali bez występu Beaty, która podobnie jak Maryla Rodowicz, nazywana jest "królową polskiej piosenki". W ostatnim czasie jednak o Kozidrak najczęściej mówi się w kontekście głośnej afery z jej udziałem.

Wokalistka na początku września 2021 roku została zatrzymana przez policję. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, a badanie alkomatem miało wykazać dwa promile. Gwiazda została skazana na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz 10 tysięcy złotych grzywny, którą ma zostać wpłacona na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Otrzymała także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 5 lat. Gwiazda miała odwołać się od wyroku, a prokuratura starać się o wyższy wymiar kary.

Kozidrak przeprosiła za nierozważne zachowanie, musiała jednak mierzyć się z falą krytyki i kryzysem wizerunkowym. W mediach pojawiła się informacja, że podjęto decyzję o wstrzymaniu prac nad filmem opisującym życie piosenkarki. W odpowiedzi na plotki pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook

Beata Kozidrak komentuje informacje o wstrzymaniu prac nad filmem o jej życiu

Magazyn "Party" poinformował, powołując się na słowa reżysera Piotra Domalewskiego, że prace nad filmem biograficznym o Kozidrak zostały wstrzymane ze względu na zamieszanie związane z zatrzymaniem gwiazdy.

- Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca - czytamy.

Głos w sprawie postanowił zabrać producent obrazu Leszek Bodzak, który w mediach społecznościowych opublikował oświadczenie w sprawie.

- Powiem tylko tak: w imieniu swoim, Aurum Film i Piotra Domalewskiego informuję, że produkcja filmu o Beacie Kozidrak nie została wstrzymana. Co więcej, Piotr Domalewski ani nie udzielał, ani nie autoryzował nikomu żadnego wywiadu w tej sprawie. Jako producenci na pewno byśmy o tym wiedzieli. Wszystkie "wstrząsające" newsy podane dziś w tej sprawie są kompletnie nieprawdziwe - napisał Bodzak.

Beata Kozidrak odniosła się do medialnych informacji udostępniając treść oświadczenia na swoim Instastory. Wydaje się, że wielbiciele wokalistki mogą spokojnie czekać na jej filmową historię.