Zamknij

Bartosz Opania zniknął z mediów. Teraz jest nie do poznania. Co na to jego fanki?

17.12.2020 19:28
Bartosz Opania
fot. TRICOLORS/East News

Bartosz Opania to aktor, który ma na swoim koncie wiele ciekawych ról filmowych i serialowych. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim aktorskiemu talentowi. Kilka lat temu zniknął z mediów. Nie pojawiał się też w nowych produkcjach. Co się z nim dzieje? Okazuje się, że aktor bardzo się zmienił. Co na to jego dawne fanki?

Bartosz Opania  jest aktorem o znaczącej pozycji w polskim kinie. Ma na swoim koncie wiele ciekawych ról filmowych i serialowych. Zaczynał karierę na początku lat 90., grając w filmach takich jak "Pułkownik Kwiatkowski", "Kuchnia polska", "Pora na czarownice", czy też nowszych - "Cisza", "Pitbull", czy "1920. Bitwa warszawska". Najnowsze obrazy z jego udziałem ukazały się w 2017 i 2018 roku. Jeszcze dwa lata temu można było zobaczyć Bartosza Opanię w popularnym serialu "Na dobre i na złe", gdzie grał doktora Latoszka, do którego wzdychała niejedna wielbicielka serialu.

Zobacz także: Tomasz Kot jednak nie zagra Tesli? "Jest żal, który trzeba przerobić "

Bartosz Opania mocno się zmienił

W 2018 roku Latoszek z serialem się rozstał, a aktor niemal zniknął z mediów, co mocno zmartwiło jego fanów. W świetle najnowszych doniesień mediów gwiazdor tak skutecznie zaszył się w domowym zaciszu, że nawet jego sąsiedzi poczuli się zmartwieni. Zwykle widzieli jego auto czy motocykl, ale teraz maszyny aktora zniknęły. Jak sugeruje magazyn "Rewia", może to mieć związek ze świętowaniem urodzin, bo aktorowi kilka dni temu "stuknęła" pięćdziesiątka.

Nie da się jednak ukryć, że przez czas swojej nieobecności medialnej Bartosz Opania bardzo się zmienił. Ostatnio mogliśmy widzieć go w 2019 roku, na premierze spektaklu "Telewizja kłamie". Już wtedy widać było, że gwiazdorowi przybyło kilka kilogramów, a w porównaniu z nieco wcześniejszymi zdjęciami wygląda wyraźnie starzej. Co na to jego fanki?

Opania
fot.

Jak wynika z informacji gazety, aktor może planować swój powrót. Trudno przewidzieć, na ile doniesienia mogą się potwierdzić. Z pewnością fani Bartosza Opani są ciekawi, w jakiej formie zaprezentowałby się aktor.

RadioZET.pl/SE/AS