Zamknij

Barbara Kwarc wróciła z nowym nagraniem. Gwiazda "Klatki B" apeluje w sprawie koronawirusa [WIDEO]

Judyta Wanicka
14.04.2020 16:04
Baśka Kwarc
fot. YouTube/BaskaTiVi

Barbara Kwarc, czyli słynna bohaterka "Baśka Blog", po pięciu latach wróciła w nowym wideo. Dawna gwiazda YouTube'a zaapelowała do fanów o pozostanie w domu w czasie epidemii koronawirusa. Jak teraz wygląda pani Basia i co porabia?

Barbara Kwarc wróciła z nowym wideo

Barbara Rogowska, czyli słynna Basia Kwarc z serialu "Klatka B" i "Baśka Blog", po pięciu latach pojawiła się na nowo w sieci. Nie chodzi o nowy odcinek jej vloga, lecz o krótkie nagranie na Facebooku, w którym zabawna Wrocławianka zabrała głos w sprawie epidemii koronawirusa. Z maseczką na twarzy zaapelowała do fanów, by zostali w domu i zadali o zdrowie. 

Siema! Słuchajcie, Baśka przestrzega: nosić maseczki, siedzieć w domu, dobrze się odżywiać, dobrze się wysypiać. Witaminy naturalne, po co wam apteka. I trzymamy się razem, jakoś ta zaraza nas opuści i będzie wesoło tak, jak było kiedyś. Jestem z wami - powiedziała Barbara Kwarc. 

Barbara Kwarc - dlaczego przestała nagrywać vloga?

Od czasu swojej największej popularności Barbara Kwarc w zasadzie niewiele się zmieniła. Nadal lubi młodzieżowy styl i mocny makijaż, a do tego żartuje w starym stylu - szczerze, krewko i bez ogródek. Wyrazista osobowość Wrocławianki sprawiła, że 11 lat temu stała się ona gwiazdą YouTube'a. Filmiki, w których opowiadała o potyczkach z sąsiadami, robiła sondy uliczne i tropiła miejskie afery, cieszył się olbrzymią popularnością w sieci. Sympatia do pani Barbary nie osłabła, nawet gdy wyszło na jaw, że podobnie jak inni bohaterowie serialu "Klatki B" jest statystką, a jej przygody zostały wykreowane na potrzeby produkcji. Kwarc była zapraszana do telewizji, rozdała autografy i brylowała na klubowych imprezach. 

Z czasem jednak przestała nagrywać nowe odcinki. Ostatni film pojawił się w lutym 2015 roku. Według nieoficjalnych informacji pani Basia zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Jeden z portali donosił, że ma coraz większe problemy z pamięcią i zapomina, co chciała powiedzieć. Sama zainteresowana nigdy jednak tego nie potwierdziła. 

Obecnie filmy z Barbarą Kwarc można śledzić na jej oficjalnym profilu na Facebooku. Nie są to już odcinki fabularne, a jedynie krótkie nagrania, w których pani Barbara pozdrawia widzów. Jej konto śledzi ponad 117,5 tysiąca internautów. 

 

RadioZET.pl/jw