Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Będzie prowadzić program razem z Przemkiem Kossakowskim

26.01.2022 14:39
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan/screen

Barbara Kurdej-Szatan już niebawem wraca do telewizji. Jak się okazuje, razem z Przemysławem Kossakowskim prowadzić ma program, w którym osoby z niepełnosprawnością intelektualną będą szukać swojej drugiej połówki.

Barbara Kurdej-Szatan przez kilka lat była ulubienicą polskich widzow - szczególnie fanów serialu Dwójki "M jak miłość". Niestety, za sprawą kontrowersyjnego wpisu na temat Straży Granicznej, który jesienią pojawił się w social mediach gwiazdy, nastąpiło jej szybkie rozstanie z TVP. Konsekwencje swoich słów aktorka ponosi do tej pory. W jednej z niedawnych wypowiedzi przyznała, że Jacek Kurski i tak dawno już chciał ja zwolnić.

Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie (...). Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili - powiedziała wtedy. Teraz okazuje się, że współpracę aktorce zaproponowała inna stacja telewizyjna, słynąca z wielu hitowych programów. Mowa o TTV, która właśnie zapowiedziała program "Project Cupid".

Zobacz także: Wojtek Sawicki w reklamie prezerwatyw. Bloger z niepełnosprawnością bez ogródek o seksie

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji? Ma prowadzić program "Project Cupid"

Jak ustalił serwis "Pudelek" Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce zadebiutować ma jako prowadząca nowy program TTV, zatytułowany "Project Cupid". Będzie to show, którego bohaterami będą osoby z niepełnosprawnością intelektualną, poszukujące miłości. Aktorka będzie im organizować romantyczne spotkania, a w kolejnych odcinkach widzowie dowiadywać się będą, jak poradzili sobie bohaterowie i co wynikło z ich spotkań. Co ciekawe, współprowadzącym ma być Przemysław Kossakowski, który ma doświadczenie zarówno w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie (jest wykwalifikowanym terapeutą), jak i w realizacji programów z ich udziałem. Wystarczy wspomnieć "Down the Road".

Jak wynika z ostatnich doniesień, pogłoski okazują się prawdą. Stacja TTV potwierdziła nowy program, a w materiałach promocyjnych rzeczywiście widzimy Kossakowskiego i Kurdej-Szatan.

Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 13 lutego o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl. Program oparty jest na belgijskim formacie „Project Cupid”, za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the Road” - czytamy w informacji.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS