Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan omal nie rozstała się z mężem? "Nie było różowo"

15.09.2021 14:23
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wywiadzie zdradziła, że początek pandemii był olbrzymim wyzwanie dla jej małżeństwa. Porównała to do walki i przyznała, że zdarzały się momenty, że "nie było różowo".

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą jedną z show-biznesowych par i są postrzegani jako bardzo przykładne, kochające się małżeństwo. Pobrali się w 2011 roku i doczekali się już dwójki dzieci: córki Hanny oraz synka Henryka. Choć obserwatorom celebryckiego życia często wydaje się, że gwiazdy z pierwszych stron gazet muszą wieść niezwykle udane życie, to niejednokrotnie okazuje się, że nawet najwięksi celebryci i najbardziej znani artyści doświadczają kryzysów zawodowych, jak i prywatnych. W podobny sposób bywają postrzegani Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Okazuje się, że i nad ich związkiem swojego czasu zawisły czarne chmury. Było to już w okresie pandemii, która była mocnym sprawdzianem dla ich małżeństwa.

Zobacz także: Doda znów drwi ze szczepień i pandemii? "Pic na wodę fotomontaż"

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie

W niedawnej rozmowie z "Party" aktorka "M jak miłość" zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jednej z poprzednich edycji udział brał jej mąż. Jak stwierdziła Kurdej-Szatan, chciała sama się przekonać, jak to jest móc wcielić się w różne gwiazdy. Przy okazji rozmowy padły też pytania o małżeństwo z Rafałem Szatanem. Aktorka wyznała, że były między nimi trudne chwile.

"Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo" - powiedziała aktorka.

"Jeśli kogoś kochasz, to warto czasem schować dumę do kieszeni i walczyć o związek. Oboje przez lata naszego małżeństwa dojrzeliśmy, potrafimy głośno rozmawiać o tym, co dla nas ważne, i szanować potrzeby drugiej osoby. Dbamy o siebie nawzajem i o to, by każde z nas czuło się szczęśliwe" - wyjaśniła, zdradzając sekret udanej relacji.