Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustwa. Gwiazda przestrzega swoich fanów

25.01.2022 14:46
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram.com/ Barbara Kurdej Szatan

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie screenem artykułu, którzy został stworzony przez oszustów. Aktorka zaapelowała do internautów, aby byli ostrożni w sieci i nie wierzyli we wszystko, co zobaczą.

Barbara Kurdej-Szatan podobnie jak mnóstwo polskich gwiazd w ostatnim czasie padła ofiarą oszustów. Aktorka udostępniła na Instagramie screen fałszywego artykułu. Gwiazda pokazała, w jaki sposób została bezpodstawnie zaangażowana do promocji piramidy finansowej.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan o początkach swojej kariery. Szczerze wyznała, ile zarabiała

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustwa. Gwiazda przestrzega swoich fanów

"UWAGA! Nigdy nie wierzcie w tego typu bzdurne artykuły! To wstrętne oszustwo! Wiem, że nie jestem pierwsza, którą to dotyka i wysługując się moją osobą, jak i tutaj Kuby Wojewódzkiego oraz portalem Interia biznes, próbują was oszukać!" - napisała Kurdej-Szatan.

Gwiazda zaapelowała do swoich fanów, aby byli ostrożni w sieci.

"Bądźcie ostrożni w internecie. Jest trudność z weryfikacją oszustów, więc zapewne tego typu artykuły będą wciąż preparowane" - wyjaśniła.

Post aktorki zebrał ponad pięć tysięcy polubień. Pod postem rozpętała się gorąca dyskusja na temat tego typu oszustw i wkręcaniem celebrytów w różne afery czy promocję m.in. suplementów diety. W ostatnim czasie mnóstwo znanych osób padło ofiarami oszustw, m.in. Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska oraz Lara Gessler.