Zamknij
Barbara Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej Szatan
  • Barbara Kurdej Szatan
  • Barbara Kurdej Szatan
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan wielu znana jest głównie z serii zabawnych spotów reklamowych. I choć niewątpliwie dzięki nim zyskała popularność, to na swoim zawodowym koncie ma więcej dokonań. Zobacz, jak Barbara Kurdej-Szatan wygląda na zdjęciach na początku swojej kariery.

Barbara Kurdej-Szatan już od 2008 roku występowała na deskach teatrów, m.in. Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu czy Teatrze 6. piętro w Warszawie. Szerszej publiczności pokazała się w 2014 roku grając główną rolę w filmie „Dzień dobry, kocham cię!”. W tym samym czasie zaczęła grać w serialu „M jak miłość”.

Barbara Kurdej-Szatan: kariera wokalistki

Aktorka może pochwalić się również talentem wokalnym. Wraz z zespołem Soul City wystąpiła w drugiej edycji programu „X Factor”. Barbara Kurdej-Szatan nagrała również utwór w duecie z raperem Liberem „Dzień dobry, kocham cię” do filmu o tym samym tytule, w którym była gwiazdą.

Poza działalnością aktorską i wokalną, Barbarę Kurdej-Szatan można było zobaczyć w wielu programach rozrywkowych. Prowadziła „Kocham Cię, Polsko!”, The Voice of Poland”, a ostatnio „Dance Dance Dance”. Te doświadczenia pozwoliły jej w 2019 roku poprowadzić wraz z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem koncert „Przebojowe Opole”.

Barbara Kurdej-Szatan prywatnie

Aktorka jest żoną wokalisty Rafała Szatana od 2011 roku. Rok później doczekali się pierwszego dziecka, Hani i obecnie spodziewają się drugiego. Barbara Kurdej-Szatan już zdradziła jego płeć.

Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Mówi tak do swojego brzucha