Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan chciałaby mieć trzecie dziecko? „Mogłabym rodzić i rodzić”

Klaudia Bochenek
13.04.2022 16:20
Barbara Kurdej-Szatan
fot. screen Instagram kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest już mamą dwójki dzieci. Z Rafałem Szatanem wychowują 9-letnią Hannę oraz prawie 2-letniego Henryka. Kilka miesięcy temu wyznała, że w opiece pomagają jej rodzice, teściowie oraz mąż. Czy chciałaby mieć trzecie dziecko? Odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z „Party”.

Barbara Kurdej-Szatan o syna Henryka starała się przez dwa lata. Nie ukrywa, że trudności mogły wystąpić przez stres lub nawał pracy, ale również przez chorobę. Aktorka wyjawiła, że wykryto u niej boreliozę. Zauważyła ataki bólu szyi, a po sugestii lekarza zrobiła badania. Potem leczyła się naturalnie i szczęśliwie zaszła w ciążę. Trzymała ją w tajemnicy do piątego miesiąca. Czy zdecydowałaby się na kolejne dziecko?

Zobacz także: Raper Pih zaatakował Barbarę Kurdej-Szatan w swojej piosence. "Ty tępa dzido"

Barbara Kurdej-Szatan chciałaby mieć trzecie dziecko? Odpowiedziała

Aktorka w rozmowie z „Party” została zapytana, czy wraz z mężem myśleli nad rodzeństwem dla Hani i Henia. Na razie chyba próżno czekać, aż aktorka ogłosi radosne wieści.

- Na razie dość. Aczkolwiek jak tak patrzę na wspaniałe dzieci, to mogłabym rodzić i rodzić! Niekoniecznie cały czas być w ciąży, chociaż dobrze czułam się w ciąży. Na tyle kocham moje swoje dzieci, że mogłabym tę miłość powielać – mówi aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że Hania prosiła kiedyś rodziców o rodzeństwo. Na razie te prośby ustały. Aktorka pochwaliła się niesamowitą więzią, jaka łączy jej dzieci.

- Ona mnie tak rozczula, bo ona ileś razy w tygodniu… Słyszę, jak ona mówi: „Boże, jak ja kocham tego mojego brata, jaki on jest śmieszny, jaki on jest słodki”. Ona na niego patrzy, on ją rozczula, on ją rozbawia. To jest naprawdę wspaniałe rodzeństwo. Jest opiekunką, bardzo nam pomaga no i ogromnie go kocha, a on ją. Za każdym razem serce mi rośnie, jak na nich patrzę – zachwyca się Barbara Kurdej-Szatan.

Opieka nad dwójką dzieci wymaga sporego zaangażowania z jej strony, szczególnie że Hania chodzi na wiele zajęć pozalekcyjnych, m.in. z muzyki. Aktorka jest zachwycona jej ambicją.

- Czasem mówię: "Może dziś odpuść, odpocznij, zostańmy w domu", ale w odpowiedzi słyszę: "Nie mamo, nie chcę mieć zaległości! Mamo, przecież ja to lubię!". No więc znów ubieram Henia i jedziemy – opowiadała w innym wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan.

RadioZET.pl/Party.pl

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska