Zamknij

Antek Królikowski przerwał milczenie. "Jest tyle fejków na moj temat". Zamierza się z tym rozprawić

Anna Skalik
25.04.2022 22:13
Antoni Królikowski
fot. Instagram/Antek Królikowski/screen

Antek Królikowski od trzech tygodni nie jest aktywny w swoich social mediach, jednak mimo to wciąż jest bohaterem różnych artykułów, ukazujących jego życie osobiste. Z niedawnego komentarza gwiazdora można wnioskować, że ma dość czytania na swój temat. Zamierza się rozprawić z plotkami.

Mijają właśnie trzy tygodnie od kiedy Antek Królikowski postanowił zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych, by dać fanom odpocząć od skandali ze sobą w roli głównej, a sobie - szansę na to, by zadbać o zdrowie. W międzyczasie zaskoczył wszystkich doniesieniami o tym, że choruje na stwardnienie rozsiane. Diagnozę usłyszał już kilka lat temu, ale do tej pory ukrywał to przed opinią publiczną. Nic dziwnego, że po tym wyznaniu - na którego zamieszczenie w programie "Przez Atlantyk" sam nalegał - wielu jego fanów doszło do wniosku, że celowo próbuje odwrócić uwagę od tego, co krótko wcześniej narozrabiał.

Zobacz także

Przez cały czas w doniesieniach medialnych przewijał się temat gorejącej relacji Antka i jego sąsiadki (jeszcze wtedy także sąsiadki Joanny Opozdy), dla której aktor porzucił ciężarną żonę. W najnowszych ujęciach paparazzi widać Królikowskiego i jego ukochaną okazujących sobie miłość. Nie ma wątpliwości, że zakochani już nie kryją się z uczuciem.

Zobacz także: Pracownik TVP ujawnił, ile ma zarabiać Kasia Cichopek. Ogromna kwota za "Pytanie na śniadanie"

Antek Królikowski zapowiada, że zada kłam plotkom

Podczas gdy Antek ładuje baterie u boku domniemanej nowej miłości, w mediach huczy od plotek. Choć Królikowski wciąż nie zabierał głosu i nie komentował sensacyjnych materiałów, to najwyraźniej nie ma już ochoty czytać kolejnych doniesień na swój temat.

W krótkiej wypowiedzi dla magazynu "Party" Antek przerywa milczenie. W swoim komentarzu stwierdza, że pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na jego temat, a on nie zamierza milczeć.

Jest tyle fejków na mój temat, że już tego nie ogarniam, a muszę to zrobić, muszę się tym zająć - skwitował aktor.

W tym momencie jest to jedynie zapowiedź działań, które nie wiadomo kiedy mogą ze strony antka nastąpić. Nie wiadomo też, co to mogłoby być - czy na przykład obszerny komentarz o jego życiu prywatnym i skandalach, czy może kroki prawne z tymi, którzy publikują fałszywe informacje. Czekamy z niecierpliwością na kolejne działania Antka.