Zamknij

Antek Królikowski ostro odpowiada ojcu Joanny Opozdy. Zagroził teściowi sądem

29.09.2021 11:03
Antek Królikowski i Joanna Opozda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Antek Królikowski zamierza podjąć kroki prawne przeciwko ojcu Joanny Opozdy. Aktor odpowiedział teściowi po tym, jak tamten opublikował screeny prywatnej korespondencji na Facebooku i oskarżył Antka o szereg niegodziwości. Gwiazdor filmów Vegi zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu. 

Przed paroma dniami Antek Królikowski stoczył nieprzyjemną wymianę zdań z ojcem Joanny Opozdy. Teść aktora opublikował screeny ich prywatnej korespondencji. Królikowski zarzuca mężczyźnie krzywdzenie rodziny oraz zastraszanie jego i ciężarnej Joanny przez nasyłanie szemranych typów. Z kolei ojciec Opozdy wytknął Królikowskiemu szereg innych spraw, m.in. związanych z organizacją wesela oraz kwestiami majątkowymi.

Mężczyzna, który obecnie przebywa na Madagaskarze, twierdził, że leży w szpitalu po wypadku (miał wypaść z balkonu) i jego stan jest poważny. Domagał się, aby rodzina pomogła mu zorganizować transport do Polski, ta jednak miała nie reagować. Do zarzutów byłego męża odniosła się matka Joanny Opozdy. W opublikowanym wpisie zdementowała wersję byłego męża o upadku z wysokości oraz opisała krzywdy, jakie swoim zachowaniem wyrządza rodzinie mężczyzna. 

Mama Joanny Opozdy odpowiada na zarzuty męża. "Wyrządził krzywdę mnie i dzieciom"

Antek Królikowski odpowiada ojcu Joanny Opozdy i grozi sądem 

Antek Królikowski nie zamierza darować ojcu swojej żony. W komentarzu pozostawionym na profilu mężczyzny przekazał, że kieruje sprawę na drogę prawną. 

Jest pan kłamcą, spotkamy się w sądzie. To, co pan robi, jest nielegalne, a kwestie dotyczące tajemnicy korespondencji uregulowano w art. 26 Kodeksu karnegoNie będę tu z panem rozmawiał. Pogadamy w sądzie - napisał aktor. 

Jak informuje "Super Express", kancelaria prawna już zajmuje się sprawą. Antek Królikowski i Joanna Opozdą podkreślają, że nie chcą więcej komentować rodzinnego konfliktu i proszą o uszanowanie ich prywatności. 

Julia Królikowska zaszokowała na ślubie. Zatańczyła do piosenki z "Muppetów"