Zamknij

Antek Królikowski kłóci się z ojcem Joanny Opozdy. W tle dramat w szpitalu. "Jest pan nikim"

27.09.2021 08:31
Antek Królikowski i Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski i Dariusz Opozda kłócą się na Facebooku. Zaczęło się od rozpaczliwego apelu ojca Joanny Opozdy, który uległ wypadkowi i ma przebywać w szpitalu na Madagaskarze. Teść aktora opublikował kolejny post, tym razem uderzający w Antka. Przy okazji wyszło na jaw, jakiej płci jest dziecko Królikowskiego i Opozdy. 

Antek Królikowski niedawno wziął ślub z Joanną Opozdą. Według nieoficjalnych doniesień para spodziewa się dziecka. Szczegóły ciąży wyszły jednak przy okazji dość przykrego zajścia, jakie miało miejsce w weekend w mediach społecznościowych. Ojciec Joanny Opozdy poinformował, że przebywa w szpitalu na Madagaskarze, a jego stan jest poważny i zagraża życiu. Szczegóły sprawy ustaliło "Echo Dnia". 

Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny, to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi, to w końcu tutaj umrę - powiedział Dariusz Opozda w rozmowie z "Echem Dnia".

Jak informuje dziennik, pan Dariusz spadł z balkonu i trafił do szpitala w ciężkim stanie. Miał nawet przyjąć ostatnie namaszczenie. 

Moja noga dosłownie zaczyna gnić, boję się, że niedługo wda się sepsa - powiedział w wywiadzie Opozda. 

Teść Antka Królikowskiego prosi o zorganizowanie transportu medycznego do Polski, ponieważ nie chce zgodzić się na to jego ubezpieczyciel.

Antek Królikowski kłóci się z ojcem Joanny Opozdy: "Jest pan nikim" 

Dariusz Opozda twierdzi, że nie może liczyć na pomoc rodziny w Polsce, w tym swojej córki Joanny Opozdy. Mężczyzny nie było na ślubie aktorki z Antkiem Królikowskim. Okazuje się, że relacje między Dariuszem Opozdą a córką i zięciem delikatnie mówiąc nie są najlepsze.

W prywatnych wiadomościach Antek Królikowski wytknął teściowi, że ten zastrasza jego rodzinę i nasyła na jego żonę i nienarodzone dziecko "bandytów z BMW". Przy okazji wyszło na jaw, że razem z Joanną Opozdą spodziewają się syna

Proszę sobie zapamiętać, że nie chciałby pan być moim wrogiem. Na razie jest pan nikim i czy tak zostanie to zależy już tylko od pana - napisał Królikowski.

Dariusz Opozda odpowiedział zięciowi na wallu swojego Facebooka. 

Drogi zięciu, Antek Królikowski, informuję Cię, że po napisaniu tego postu zablokowałeś mnie, nie dając możliwości odpowiedzi, więc informuję Cię, że:

1. To za moje pieniądze bez mojej wiedzy i zgody tak ładnie bawiłeś się na swoim weselu.

2. Kreacje moich córek i żony też były opłacone za moje pieniądze.

3. Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony.

4. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś.

5. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę.

6. Ubezpieczenie, które mam w trzecim najwyższym filarze, w nim osobą kontaktową do ubezpieczyciela ErgoHestii jest moja żona, podała swój nr i maila i ustanowiła się beneficjentem mojej polisy i osobą, która decyduje o moim losie. Ja do tej pory nie otrzymałem żadnych nr ratunkowych ani nr mojej polisy, ani od żony, ani ErgoHestii. Jestem wprost ubezwłasnowolniony - czytamy we wpisie Dariusza Opozdy. 

Mężczyzna załączył screeny wiadomości od Antka, w którym aktor wytyka mu m.in. destrukcyjne zachowanie wpływające na kobiety z najbliższej rodziny - teściową, Joannę i jej siostrę. "Gdy widzę, w jakim są przez pana stanie, jestem załamany tym, jak bardzo jestem bezradny wobec tego wszystkiego, co się dzieje" - czytamy w wiadomości Antka. 

Joanna Opozda do tej pory nie zabrała głosu w sprawie ojca.