Zamknij

Lewandowscy w gorącej sesji na plaży. Internauci nie mogą oderwać oczu od boskich tyłów Anny [FOTO]

17.05.2022 11:16
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instastories:@_rl9

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się na rodzinne wakacje do Turcji. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z pierwszej sesji bikini, a w niej Anna i Robert namiętnie całujący się na plaży. Komentarze zapłonęły!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mieli ostatnio sporo na głowie. Robert Lewandowski zdobył mistrzostwo Niemiec z Bayernem Monachium, z kolei Anna poprowadziła kolejną edycję swojego obozu treningowego Camp by Ann. W tym roku w prestiżowej fit-imprezie w Starej Wsi wzięło udział kilka gwiazd show-biznesu, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Ślotała czy prowadząca "Dzień dobry TVN" Paulina Krupińska.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach w Turcji 

Po czasie pełnym wyzwań polska power couple postanowiła odpocząć i wybrała się na wakacje do Turcji. Anna i Robert wypoczywają w luksusowym kurorcie na Riwierze Tureckiej razem z córkami, Klarą i Laurą. 

Turkey again! Ostatnio byłyśmy tu na #CampByAnnTurkey, a teraz jestem z całą rodziną - przekazała Anna.

Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia z wakacji Lewandowskich. Anna pochwaliła się zmysłową sesję z Robertem, w której możemy podziwiać ich perfekcyjnie wyrzeźbione ciała. Najwięcej emocji wzbudził jednak namiętny pocałunek na plaży. Internauci byli pod wrażeniem fenomenalnej figury Anny, a szczególnie jej tyłów. Boska pupa! - pisali w komentarzach i bez cienia wątpliwości przyznawali, że Lewa jest obecnie w życiowej formie. I trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na te zdjęcia. 

we
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook