Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko? Wymowna reakcja Anny na pytanie fanki

02.08.2021 10:58
Anna i Robert Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy będą mieli jeszcze jedno dziecko? Anna Lewandowska w wymowny sposób odpowiedziała na pytanie jednej z internautek. Czyżby trenerka szykowała się do trzeciej ciąży?

Anna Lewandowska zostanie mamą po raz trzeci? Najpopularniejsza trenerka fitness i jej mąż Robert Lewandowski są już rodzicami dwóch dziewczynek. Klara przyszła na świat w maju 2017 roku, a trzy lata później, dokładnie dwa dni po urodzinach Klary, narodziła się Laura. Dziewczynki rosną jak na drożdżach, o czym można się przekonać, przeglądając rodzinne zdjęcia Lewandowskich na Instagramie. Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości Anna i Robert zdecydują się po raz kolejny powiększyć rodzinę. 

Lewandowscy od dawna nie ukrywają, że marzy im się większa liczba dzieci. Anna Wielokrotnie wysyłała sygnały, że myśli o trzeciej ciąży. Na początku roku, gdy w jednym ze swoich Instastories pozowała z dzieckiem, wyznała wprost: 

Może powinnam pomyśleć o trzecim dziecku? Pewnego dnia na pewno.

Gdy fanki zapytały ją wprost, czy zamierza mieć trzecie maleństwo, Anna odparła, że zawsze z Robertem chcieli mieć trójkę dzieci, choć nie ukrywa, że już z dwojgiem pociech bywa im ciężko. 

Anna Lewandowska pokazała cellulit na nogach. Udzieliła fankom zaskakującej rady [FOTO]

Anna Lewandowska przygotowuje się do trzeciej ciąży?

Niewykluczone, że kolejna ciąża Lewandowskich będzie takim samym zaskoczeniem jak druga. Nosząc w brzuchu Laurę, Anna przyznała, że tym razem ciąża była dziełem przypadku.

Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! - mówiła w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty Lewa.

Pytanie o kolejne dziecko wróciło ostatnio podczas Q&A na Instastories Anny. Jedna z internautek zapytała trenerkę o rodzinne plany, Anna nie odpowiedziała wprost, lecz postanowiła zapytać o zdanie Roberta.

Lewciu? - napisała, oznaczając profil męża.

Niestety Lewy nie odniósł się do pytania ciekawskiej fanki. Myślcie, że Anna i Robert niedługo zaskoczą fanów radosną nowiną? 

dfe
fot. Instastories:@annalewandowskahpba