Zamknij

Anna Wendzikowska trafiła z córką do szpitala. „Wczoraj wieczorem ostry dyżur”

11.08.2022 13:07
Anna Wendzikowska
fot. screen Instagram aniawendzikowska

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się z fanami nie tylko urywkami ze swojego zawodowego, ale też prywatnego życia. Poinformowała, że wraz z 7-letnią córką trafiła na ostry dyżur. Nie jest jej łatwo.

Anna Wendzikowska na początku sierpnia poinformowała, że rozstaje się z „Dzień dobry TVN”. To była jej decyzja, a współpraca trwała 15 lat. Poprosiła o wsparcie na „kolejnych etapach wędrówki”. Nie wiadomo jeszcze, czym zajmie się w przyszłości. Na razie musi skupić się na córkach – jedna z nich ma problemy zdrowotne.

Zobacz także: Wendzikowska została zwolniona? Prezenterka tłumaczy rozstanie z DDTVN

Anna Wendzikowska o wizycie w szpitalu z chorą córką

Anna Wendzikowska jest mamą 4-letniej Antoniny oraz 7-letniej Kornelii. W trudach dnia codziennego musi radzić sobie sama – nie pomagają jej ojcowie córek ani rodzice. Tak było też i tym razem.

Dziennikarka kilkanaście godzin przed postem o wizycie w szpitalu pokazała, jak spędza czas z córkami. Wybrały się na spacer po Warszawie, a potem bawiły się razem w domu. Niestety, „nie zawsze jest kolorowo”.

- Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo... Wczoraj wieczorem ostry dyżur z podejrzeniem wyrostka... W domu byłyśmy przed północą, pół dnia było lepiej, a teraz Koko znowu leży z bolącym brzuchem... - napisała na Instastory Anna Wendzikowska.

Dziennikarka dodała zdjęcie zabawek i książki, a w następnym ujęciu córkę leżącą w jej objęciach. Widać, że dziewczynka źle się czuje, jednak młodsza pociecha również potrzebowała uwagi.

wendzikowska córka
fot. screen Instagram aniawendzikowska

- Tośka nie daje odebrać sobie uwagi mamy, leżymy i czytamy, a młodsza skacze po łóżku tak, że i mnie już brzuch boli... #singlemomlife – skwitowała Anna Wendzikowska.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska