Zamknij

Anna Mucha w żałobie. Straciła ukochanego pupila. "Rozpadam się" [FOTO]

20.11.2020 09:15
Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Mucha podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Aktorka przeżyła śmierć ukochanego kota, z którym była mocno związana. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie pupila i emocjonalny wpis.

Anna Mucha od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych. Fani uwielbiają ją nie tylko za aktorski talent, ale także poczucie humoru i otwartość, a nawet pewną dozę kontrowersyjności. Nie bez znaczenia jest także nieprzemijająca uroda gwiazdy, której rozbierane zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych rozbudzają wyobraźnię wielu osób. Oczywiście największą popularność Ani przyniosła rola Magdy w "M jak Miłość", ale na swoim koncie ma także występy w takich hitach jak "Lista Schindlera", "Pitbull. Nowe porządki" czy dwie części komediowej serii "Kogel-Mogel".

Mucha doskonale odnajduje się nie tylko w branży aktorskiej, pokazała także, że świetnie tańczy, wygrywając w finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Następnie sama oceniała uczestników "You Can Dance" i "Dance Dance Dance". Nie bez znaczenia jest także popularność Ani na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 818 tysięcy użytkowników. Z reguły w jej wpisy bywają zabawne lub odnoszą się do wydarzeń społecznych, takich jak strajki kobiet. Jednak tym razem aktorka podzieliła się z fanami bardzo smutną wiadomością o śmierci przyjaciela.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha w gorącej sesji zdjęciowej. Fani: "Emanujący seksapil" [FOTO]

Anna Mucha w żałobie. Aktorka pożegnała swojego przyjaciela

Zwierzęta to dla wielu osób najlepsi przyjaciele, często bliżsi niż wielu ludzi. Nic w tym dziwnego, nie jest tajemnicą, że nasi pupila kochają bezwarunkowo. Nie inaczej było w przypadku Anny Muchy i jej ukochanego kota. Niestety, jak się okazuje, zwierzak odszedł, co było dla gwiazdy dużym szokiem. Swoimi emocjami podzieliła się z fanami w emocjonalnym poście. 

- Dziś rozpadłam się na kawałki. Pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama, ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, że miałam najwspanialszego kota na świecie. Dziękuje Ci, ze mnie sobie wybrałeś - napisała wzruszona aktorka.

Pod zdjęciem kota nie można zostawiać komentarzy. My składamy Ani wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Mucha pochwaliła się swoim domem. Stworzyła w nim bardzo przytulny klimat