Zamknij

Anna Maria Sieklucka komentuje seksistowski wywiad. "Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na ustawkę"

Sylwia Wamej
30.01.2020 13:45
Anna Maria Sieklucka
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Maria Sieklucka skomentowała głośny wywiad, któregp udzieliła magazynowi "Viva!", a dokładniej Romanowi Praszyńskiemu. Gwiazda "365 dni" odniosła się do informacji, jakoby kontrowersyjna rozmowa była ustawką.

Anna Maria Sieklucka skomentowała seksistowski wywiad

Anna Maria Sieklucka skomentowała głośny wywiad, którego udzieliła magazynowi "Viva!". Odtwórczyni roli Laury w filmie "365 dni" odniosła się też do zarzutów wysnuwanych przez niektórych internautów, jakoby wywiad był ustawką na potrzeby promocji filmu.

 "Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na ustawkę. Poszłam na ten wywiad jak na każdy inny. Nie była to łatwa rozmowa. Jestem dumna, że ją udźwignęłam" - skomentowała Anna Maria Sieklucka w rozmowie z Wp. Gwiazdy.

Anna Maria Sieklucka w ogniu seksistowskich pytań

Wywiad Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką wywołał oburzenie wśród internautów i branży show-biznesu. Wszystko przez wulgarne pytania, które dziennikarz  "Vivy!"zadał aktorce. Anna Maria Sieklucka została zapytana o to, czy m.in. lubi seks, czy kąpała się w morzu nago oraz,czy podoba się jej filmowy partner, grany przez Michele Morrone. W internecie spadła fala krytyki na autora rozmowy. komentowali ją m.in. Jakub Żulczyk, Karolina Korwin-Piotrowska, a także Paulina Młynarska oraz Gosia Baczyńska. Obie panie również udzielały wywiadu Praszyńskiemu. W komentarzach na Facebooku opisywały negatywne doświadczenia w związku z rozmową z autorem.

 

RadioZEt.pl/Gwiazdy. Wp.pl/ SW