Zamknij

Anna Lewandowska zaskoczyła zdjęciem. Gdzie ta rzeźba? Tak naturalnie wygląda jej ciało [FOTO]

04.11.2021 12:46
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska nie zawsze ma ciało jak w pozowanych sesjach. Trenerka zamieściła nieretuszowane zdjęcia z plaży, którymi udowadnia, że nawet zawodowe trenerki fitness nie mają cały czas okazałej rzeźby, a ich ciała też potrafią wyglądać przeciętnie. "Dzień nigdy nie jest równy dniu" - podkreśliła żona Roberta. 

Anna Lewandowska jest jedną najpopularniejszych trenerek fitnessu w Polsce. W ciągu kilku lat udało jej się przeistoczyć z autorki bloga dietetycznego w uznane guru i autorytet w sprawach zdrowego stylu życia. Obecnie żona Roberta Lewandowskiego zarządza potężnym imperium spod szyldu Healthy Plan by Ann, obejmujące szeroko pojęte poradnictwo żywieniowe oraz plany treningów dedykowanych różnym grupom osób. Ponadto stworzyła markę Foods by Ann, oferującą zdrowe przekąski i suplementy, a także rozwija projekt Baby by Ann nakierowany na tematy macierzyńskie. Ostatnio jednak przedsiębiorcza Anna Lewandowska postanowiła zamknąć jeden ze swoich biznesów w Warszawie

Anna Lewandowska pokazała ciało w bikini. Nie zawsze ma imponujące mięśnie 

Treningi i diety Anny Lewandowskiej podbiły serca tysięcy Polek, które marzą o tym, aby zrzucić kilogramy i mieć wysportowane ciało. Gwiazda codziennie motywuje je postami na Instagramie, często publikuje zdjęcia metamorfoz dokonanych dzięki swoich treningom, a także zachęca do ćwiczeń, prezentując rezultaty na własnym przykładzie.

Jak na zawodową trenerkę przystało, "Lewa" może się poszczycić idealną formą. Rzeźba jej brzucha, ramion i nóg robi wrażenie, zwłaszcza że po drugiej ciąży gwieździe było o wiele trudniej odzyskać dawną sylwetkę. Mimo to Anna nie zamierza udawać, że ma idealne ciało. Niejednokrotnie podkreślała, że po dwóch ciążach zmaga się z szeregiem niedoskonałości i jak większość kobiet ma cellulit. Teraz postanowiła obalić jeszcze jeden mit związany z wyglądem profesjonalnych fitnessek. 

Anna Lewandowska wstawiła zdjęcia z plaży, na których nie widać jej wyrzeźbionych mięśni. Uwagę zwraca kształt brzuch i ramiona, nieprzypominający widoków z wielu sesji trenerki na Instagramie. 33-latka przyznała, że zdjęcia z przyjaciółką są niepozowane, a kształty ciała zmieniają się pod wpływem różnych czynników. 

Hallo Instagram! Nauczyliśmy się pozowania, uśmiechu numer 5 i idealnych perspektyw do zdjęć, prawda? Znacie to? Kiedy widzimy aparat brzuch wciąga się automatycznie, a na twarzy pojawia się doskonale wypracowana mina... Ola Żebrowska, jak udało ci się nie wpaść w tę pułapkę? - pyta "supernaturalną" żonę Michała Żebrowskiego Lewa.

Zawsze staramy pokazać się od jak najlepszej strony, a przecież każdy dzień jest inny. Zmienia się nasze samopoczucie, nastrój, komfort, wygląd. Dzień nigdy nie jest równy dniu. Wpływa na to mnóstwo czynników - niewyspanie, zmęczenie, hormony, jedzenie (czasem lampka wina), stres, itp. Na szczęście są też takie dni, kiedy to wszystko nie ma znaczenia i chcemy podzielić się z innymi zdjęciem, na którym po prostu widać chwile, w których byliśmy szczęśliwi - komentuje zdjęcia z Olą Dec. 

Obserwatorki Anny doceniły naturalne zdjęcia Anny Lewandowskiej. Po kolanach widać, że nieprzerobione foto - komenują otarcia na nogach trenerki i proszą ją o częstsze wrzucanie niepozowanych fotek. 

Też wolicie oglądać trenerkę w takim wydaniu? 

Magda Gessler wprost o restauracji Lewandowskiego. Ma trochę wątpliwości

Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn