Zamknij

Anna Lewandowska wrzuciła zabawny filmik z Robertem i Klarą. Nagranie bije rekordy wyświetleń [WIDEO]

18.01.2022 17:10
Robert Lewandowski i Klara
fot. TikTok:@annalewandowska

Anna Lewandowska nagrała scenkę, jak Robert Lewandowski czesze Klarę za pomocą odkurzacza. Wideo "When mum is not at home" trafiło na TikToka i stało się hitem, osiągając w ciągu dwóch dni blisko 8 mln wyświetleń. Zobaczcie! 

Anna Lewandowska świętuje kolejny sukces męża. Robert Lewandowski po raz drugi z rzędu otrzymał nagrodę FIFA The Best dla najlepszego piłkarza na świecie. Kapitan polskiej reprezentacji grający na co dzień w Bayernie Monachium pokonał takie sławy jak Leo Messi czy Ronaldo.

W sieci sypią się gratulacje dla naszego mistrza, a tymczasem Lewy dodatkowo punktuje za wideo z Klarą zamieszczone na TikToku Anny Lewandowskiej. Trenerka pokazała, jak jej mąż uczesał Klarę za pomocą rury od włączonego odkurzacza. Po zwycięstwie Roberta na gali FIFA licznik wyświetleń filmiku skoczył prawie do 8 mln wyświetleń. 

Robert Lewandowski uczesał Klarę za pomocą odkurzacza [WIDEO]

Jak Robert Lewandowski radzi sobie z córkami pod nieobecność Anny? Okazuje się, że piłkarzowi nie brakuje błyskotliwych pomysłów, chociażby na to, jak sprytnie i za jednym zamachem ułożyć idealną fryzurę 4-letniej Klarze. Robert znalazł na to dobry patent: włączył odkurzacz, wciągnął rurą włosy córki, a powstały kucyk spiął gumką. 

Sposób najwyraźniej spodobał się komentującym, bo obiecali spróbować. Zobaczcie wideo z Klarą i Robertem, które od dwóch dni bije rekordy na TikToku!

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska