Zamknij

Anna Lewandowska odebrała wyróżnienie. Blogerka zalała się łzami

14.09.2021 10:24
Anna Lewandowska
fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska odebrała kolejne wyróżnienie, nagrodę ShEO. Blogerka, wchodząc na scenę, nie kryła wzruszenia. Zażartowała też z jej zdrowego trybu życia.

Anna Lewandowska na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. Blogerka w poniedziałek wieczorem odebrała kolejną nagrodę - statuetkę ShEO, przyznawaną przez tygodnik "Wprost". Lewandowska dostała nagrodę w kategorii Liderka biznesu. 33-latka odbierając statuetkę, niemal zalała się łzami. Gwiazda zażartowała też ze zdrowego trybu życia, który przecież tak chętnie promuje.

Zobacz też: Anna Lewandowska wyśmiana za błąd ortograficzny. Trenerka skomentowała swoją pomyłkę

Anna Lewandowska odebrała wyróżnienie. Blogerka zalała się łzami

"Tak miało nie być. Dobry wieczór Państwu. No właśnie, to chyba jest ten moment, kiedy dokładnie można posłuchać słów o sobie. Dziękuję za to, że mogę być w gronie takich kobiet. Dziękuję, że jestem zaszczycona, że mogę odebrać taką nagrodę, taką statuetkę Liderka biznesu. Dla mnie taka statuetka to jest wisienka na torcie" - zaczęła Lewandowska, dodając:

"Oczywiście bezglutenowym, bez laktozy i białego cukru. […] Ten tort to jest dla mnie taka praca. Praca moja i mojego zespołu. […] Wymieniłam pięć biznesów. Dlaczego aż tyle? Bo one obejmują różne aspekty życia, a ja do życia podchodzę bardzo holistycznie" - wyznała.

Ukochana Roberta Lewandowskiego podkreśliła, że zdrowie jest dla niej na pierwszym miejscu.

"Zdrowie stawiam na pierwszym miejscu. Zresztą, jak mówi Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), zdrowie, to nie tylko brak chorób, to pewien dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny, dlatego zdrowie jest tak bardzo ważne. Nie wiem czy państwo wiecie, ale w tym momencie 3/4 populacji na świecie umiera przedwcześnie przez tzw. choroby cywilizacyjne i też poprzez to, że nie prowadzą odpowiedniego stylu życia" - mówiła, odbierając nagrodę.

Lewandowska zdjęciem z imprezy podzieliła się na swoim Instagramie. Blogerka zebrała mnóstwo pochwał, również od męża. "Duma"- napisał Robert Lewandowski obok zdjęcia.

Warto dodać, że na gali wyróżnienia dostały również m.in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Małgorzata Rozenek oraz Ewa Farna.