Zamknij

Anna Lewandowska i inne gwiazdy gratulują "Lewemu" nagrody FIFA The Best. "Moja miłość" [FOTO]

18.01.2022 11:57
Anna i Robert Lewandowscy
fot. screen: Instagram / annalewandowskahpba

Robert Lewandowski znowu może cieszyć się z sukcesu, po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł FIFA The Best dla najlepszego piłkarza roku na świecie. Dumna Anna Lewandowska pogratulowała mężowi w mediach społecznościowych .Wtórowały jej polskie gwiazdy. 

Robert Lewandowski to z pewnością jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii i niekwestionowana gwiazda światowych boisk. Napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski utrzymuje formę i bije kolejne piłkarskie rekordy, na dobre zapisując się w historii footballu. Nie brakuje opinii, że "Lewy" jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie, a jego umiejętności przewyższają nawet takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi. Statystki są po stronie Polaka, jednak nie mógł się on cieszyć prestiżową nagrodą Złotej Piłki, co wywołało niemałe kontrowersje. Na szczęście napastnik został doceniony w innym plebiscycie, gdzie nie dał szans rywalom.

Robert Lewandowski drugi raz z rzędu może cieszyć się z nagrody FIFA The Best dla najlepszego piłkarza na świecie. W plebiscycie głosowali piłkarze, trenerzy i kibice. Na podium za "Lewym" znaleźli się Leo Messi i Mohamed Salah. To wielki sukces polskiego sportowca, który napawa dumą nie tylko kibiców, ale także ukochaną żonę Roberta. Anna Lewandowska postanowiła pogratulować mężowi i opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie.

Anna Lewandowska
12 Zobacz galerię
fot. sportfotodienst/EAST NEWS

Anna Lewandowska gratuluje Robertowi nagrody FIFA The Best. Pokazała urocze zdjęcie z mężem

Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy oglądać trenerkę w towarzystwie męża, ściskającego statuetkę FIFA The Best. Dumna żona pogratulowała Robertowi sukcesu we wzruszających słowach.

- Moja miłość! Udało ci się! Gratuluję zdobycia nagrody FIFA The Best. Wiem, jak ciężko pracujesz, aby zrealizować swoje marzenia! Dobra robota, jestem z Ciebie bardzo dumna - czytamy.

Internauci żywiołowo zareagowali na wpis Lewandowskiej, zdjęcie polubiło ponad 130 tysięcy użytkowników Instagrama. Wśród komentarzy znalazły się gratulacje od znanych postaci polskiego show-biznesu.

- Wielkie gratulacje dla Roberta i dla Ciebie Aniu. Wasz ogromny, wspólny sukces - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Najlepszy, gratulujemy - zachwycała się Agnieszka Dygant.

- Cu-do-wnie. Takich wieści nam dziś trzeba - oceniła Lara Gessler.

- Jesteście the best - cieszył się Rafał Maserak.

Oczywiście dołączamy do gratulacji dla Roberta.