Zamknij

Anna Karczmarczyk urodziła. Gwiazda po raz pierwszy została mamą [FOTO]

28.07.2021 20:22
Anna Karczmarczyk
fot. Viphoto/ East News

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin po raz pierwszy zostali rodzicami. Aktorka, którą widzowie zapamiętali w filmach takich jak m.in. "Galerianki", "Weekend" czy "Pitbull. Nowe porządki" urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda w instagramowym wpisie podziękowała personelowi szpitala za świetną opiekę.

Anna Karczmarczyk po raz pierwszy została mamą. Gwiazda i jej mąż Pascal Litwin doczekali się wyczekanej pociechy. Gwiazda w obszernym instagramowym wpisie podziękowała personelowi medycznemu za opiekę, jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd nie zdecydowała się na pokazanie maluszka w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Anna Karczmarczyk w zaawansowanej ciąży. Pokazała krągłości podczas greckich wakacji [FOTO]

Anna Karczmarczyk urodziła. Gwiazda po raz pierwszy została mamą [FOTO]

"I stało się światło!Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej. Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca - jesteście wspaniali. Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje. PS Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda" - napisała Karczmarczyk.

Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców.

Anna Karczmarczyk zadebiutowała na ekranie w 2003 roku występem w serialu TVN "Na Wspólnej". W latach 2010–2012 wcielała się w postać Aleksandry w serialu TVP2 "M jak miłość". W latach 2013–2018 odgrywała rolę Aleksandry Pietrzak w "Na dobre i na złe". W 2009 roku zagrała główną rolę Alicji w filmie "Galerianki". W kolejnych latach grała w produkcjach, takich jak m.in. "Weekend", "Kochanie, chyba cię zabiłem" czy "Pitbull. Nowe porządki". W 2016 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka w 2018 roku wyszła za mąż za Pascala Litwina.