Zamknij

Anna Dec urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa [FOTO]

17.08.2022 16:53
Anna Dec
fot. Instagram/@annadec/screen

Prezenterka Anna Dec urodziła. Gwiazda TVN pochwaliła się pierwszym zdjeciem maleństwa.

Anna Dec to znana prezenterka pogody, związana od dłuższego czasu ze stacją TVN. Właśnie w jej mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym Dec dzieli się radosną nowiną: właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko i pochwaliła się zdjęciem maleństwa.

Jak ujawniła w swoim wpisie, dziecko urodziło się już kilka dni temu, jednak dopiero teraz gwiazda postanowiła pochwalić się nim swoim obserwatorom. Na zdjęciu, które zaprezentowała, widzimy jedynie stópki maleństwa, ale post i tak rozczulił dziesiątki internautów.

Zobacz także: Kasia Cichopek dostała nową pracę w TVP. Gdzie ją zobaczymy?

Anna Dec urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa [FOTO]

W kilku słowach Anna Dec przekazała, że po narodzinach maluszka czują nową siłę.

Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A Miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę – napisała prezenterka.

Choć płeć dziecka nie została ujawniona, to możemy przypuszczać, że jest to syn. Już wcześniej prezenterka mówiła w jednej z wypowiedzi, że „miała przeczucia”.

Miałam przeczucia, bo przyśniło mi się imię. Nie chcę jeszcze zdradzać imienia. To były pierwsze tygodnie ciąży i mówię do męża: chyba będzie syn i zapytałam, co myśli o tym imieniu. Później przez cały tydzień spotykałam mężczyzn o takim imieniu, też w filmach. Wcześniej tak naprawdę nie miałam z tym imieniem do czynienia, poza opowieściami babci. To będzie imię bardziej tradycyjne, oryginalne - powiedziała reporterowi Jastrząb Post.

Pogodynka ma jeszcze jedno dziecko – córeczkę Zuzię.

Poród Anny Dec jest dla niej i jej męża zakończeniem długich starań o drugą pociechę. W ubiegłym roku zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda ogłosiła, że jest w ciąży, przeżyła poronienie, o którym szczerze mówiła w sieci, apelując, by nie naciskać na gwiazdy w sprawie ujawniania ciąż i nie dopytywać o szczegóły w czasie, który często jest bardzo niepewny.

Rodzicom gratulujemy a maleństwu życzymy wielu pięknych chwil po tej stronie brzucha.