Zamknij

Anna Czartoryska w ogniu pytań. Zdradziła sposób „na chłopa” oraz co ją przerasta

Klaudia Bochenek
12.01.2022 13:06
Anna Czartoryska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Czartoryska jest aktorką, żoną milionera Michała Niemczyckiego oraz mamą trójki dzieci. Teraz spodziewa się czwartego i pomimo wielu obowiązków znajduje czas na aktywność w mediach społecznościowych. Podczas ostatniej sesji Q&A na Instagramie przyznała się, co ją przerasta i z czyjej pomocy korzysta, a także zdradziła tajemniczy przepis „na chłopa”.

Anna Czartoryska wychowuje 7-letniego Ksawerego, 6-letnią Janinę oraz 2-letniego Antoniego. W listopadzie zeszłego roku ogłosiła, że spodziewa się czwartej pociechy. Nic dziwnego, że wiele pytań od internautów dotyczy ciąży po 30. roku życia, porad i macierzyństwa. Pojawiają się też zagwozdki z życia wzięte.

Zobacz także: Anna Czartoryska podsumowuje rok pandemii i wspomina zmarłego tatę: "Brakuje mi go"

Anna Czartoryska zdradza przepis „na chłopa”

38-letnia żona Michała Niemczyckiego została już na starcie zapytana, czy nie bała się zajść w ciążę po 30 roku życia. Aktorka ufa, że będzie dobrze i odpisała, że nie ma co martwić się na zapas, poza tym wszystkie swoje dzieci urodziła właśnie po 30. urodzinach. Chciała mieć również dużą rodzinę.

Na pytanie „Jak wytrzymać z chłopem?” Anna Czartoryska ma jedną radę – „Napuścić na niego dzieci! A tak serio: znaleźć takiego, z którym się dogadujesz”. Odpowiedź okrasiła zdjęciem męża z dwójką dzieci.

Michał Niemczycki
fot. Screen Instagram annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska przyznała się także, że od niedawna korzysta z pomocy niani. Przerasta ją opieka nad trójką dzieci, ale zawsze może liczyć na mamę, babcię i nauczycieli ze żłobka czy przedszkola.

Anna Czartoryska
fot. Screen Instagram annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

W Q&A pojawiło się także pytanie o płeć czwartego dziecka. Internautka pochwaliła się, że spodziewa się chłopca. Anna Czartoryska woli jednak na razie zachować dla siebie tak prywatne informacje. Zdradziła jedynie, że wraz z mężem zna płeć kolejnej pociechy, ale podzieli się z tym szerszym gronem, gdy maleństwo się urodzi.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS