Zamknij

Anna Czartoryska świętuje ósmą rocznicę ślubu. Pokazała piękne zdjęcie [FOTO]

02.04.2021 07:57
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki
fot. Tricolors/ East News

Anna Czartoryska świętuje ósmą rocznicę ślubu z Michałem Niemczyckim. Z tej okazji gwiazda pokazała piękne zdjęcie z mężem, zrobione przez syna. "Wciąż patrzymy w tym samym kierunku" - napisała.

Anna Czartoryska od jakiegoś czasu spełnia się jako żona i mama. Gwiazda jest w szczęśliwym małżeństwie z Michałem Niemczyckim. Para pobrała się 1 kwietnia 2013 roku. Z okazji rocznicy Czartoryska pokazała piękne zdjęcie z mężem, na którym pozują przytuleni. Czuły moment uchwycił syn pary - Ksawery.

Zobacz też: Anna Czartoryska straciła ojca. Opublikowała wzruszające zdjęcie w dniu pogrzebu [FOTO]

Anna Czartoryska świętuje ósmą rocznicę ślubu. Pokazała piękne zdjęcie

"Ósma rocznica ślubu... przez ten czas tyle się zmieniło, a my wciąż patrzymy w tym samym kierunku" - napisała aktorka. W komentarzach gwiazda zebrała mnóstwo ciepłych słów. "Cudowna para, stworzyliście cudowną rodzinę", "jacy jesteście fajni", "dużo szczęścia, dbajcie o siebie", "cudownie normalni" - chwalili fani.

Czartoryska i Niemczycki poznali się na wielkim balu na zamku w Nowym Wiśniczu, który wyprawiali księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska oraz książę Jan Lubomirski-Lanckoroński z okazji 10. rocznicy ślubu. Para doczekała się trójki dzieci: synów Ksawerego i Antoniego i córeczki Janiny.

Anna Czartoryska W 2009 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak "Dom nad rozlewiskiem", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Pensjonat nad rozlewiskiem" oraz "Usta usta".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET