Zamknij

Anna Czartoryska pokazała brzuch po czwartej ciąży. Gwiazda szczerze o powrocie do formy [FOTO]

26.05.2022 14:18
Anna Czartoryska
fot. Instagram.com/ Anna Czartoryska

Anna Czartoryska niedawno po raz czwarty została mamą. Gwiazda wciąż zachwyca swoich fanów naturalnością i rozsądnym podejściem do powrotu do formy. Na instagramowym profilu pokazała brzuch po czwartej ciąży. Podzieliła się też swoimi przemyśleniami odnośnie presji wśród młodych mam, jeśli chodzi o wygląd.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki są rodzicami czwórki dzieci. Niecały miesiąc temu na świat przyszedł ich synek Stefan. Anna i Michał są reż rodzicami Ksawerego, Janiny oraz Michała. Czartoryska w przeciwieństwie do wielu matek-ceebrytek nie goni za idealnym wyglądem i smukłą sylwetką. Gwiazda daje sobie czas na to, aby naturalnie dojść do siebie po porodzie.

Niedawno aktorka udostępniła selfie wykonane w lustrze, gdzie odziana w sportowy strój, postanowiła odsłonić fragment brzucha. Naturalne zdjęcie okrasiła wpisem o presji, z jaką muszą zmagać się świeżo upieczone mamy. Chodzi oczywiście o wygląd.

Zobacz też: Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Wstawiła pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradziła imię [FOTO]

Anna Czartoryska pokazała brzuch po czwartej ciąży. Gwiazda szczerze o powrocie do formy [FOTO]

"Oj, korci, żeby się niecierpliwić, zastanawiać, czy wróci do tego jak było, szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę" - zaczęła swój wpis Anna Czartoryska.

W dalszej części instagramowego posta Czartoryska podkreśliła, że najlepiej powracać do formy naturalnie, każda kobieta w swoim czasie. Aktorka złożyła też życzenia wszystkim mamom z okazji Dnia Mamy.
"Wszystko w swoim czasie! Dbajmy o siebie pamiętając o drodze, jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć. Kochane Mamy, życzę Wam w przededniu naszego święta żebyście były docenione, zaopiekowane i otoczone miłością. Przez najbliższych, a przede wszystkim przez siebie same" - napisała Czartoryska.

Pod postem fanki dziękowały gwieździe za to, że poruszyła temat presji dochodzenia do formy po ciąży.
"Fajnie, że to napisałaś; Ania! Lepiej bym tego nie ujęła; Mądrego to i dobrze posłuchać. Brawo Pani Aniu; Wygląda Pani rewelacyjnie", "Tak - kochamy się i rozpieszczajmy, bo dużo przeszły nasze ciałka; Dziękuję za ten wpis; "W punkt; Nic dodać, nic ująć - brawo; Mądre słowa i cudowne życzenia. PS. Wyglądasz bosko; Chciałabym tak wyglądać po ciąży, "przed ciążą, w ciąży, po ciąży, wyglądasz obłędnie" - pisały wielbicielki Czartoryskiej.

Anna Czartoryska
fot. Instagram.com/ Anna Czartoryska
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS