Zamknij

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w czwartej ciąży. "Przed nami kolejna cudowna przygoda" [FOTO]

09.11.2021 16:24
Anna Czartoryska-Niemczycka
fot. TRICOLORS/East News

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w kolejnej ciąży. Będzie to już czwarte dziecko aktorki i biznesmena Michała Niemczyckiego. Była gwiazda "Domu nad rozlewiskiem" pokazała zaokrąglony brzuszek na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka to aktorka znana z takich seriali jak "Dom nad rozlewiskiem" i jego kontynuacji oraz "Szpilki na Giewoncie", "Przystań" czy komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Swego czasu gwiazda próbowała łączyć aktorstwo z karierą wokalną. W 2012 roku Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę "Morfina", a trzy lata później wzięła udział w trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Prywatnie Anna Czartoryska jest żoną biznesmena i spadkobiercy jednej z najbogatszych rodzin w Polsce - Michała Niemczyckiego. Para pobrała się w 2013 roku i doczekała się trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego. Najmłodszy syn przyszedł na świat w maju 2019 roku. Aktorka postanowiła na jakiś czas zawiesić karierę aktorską i poświęcić się wychowywaniu potomstwa. Po urodzeniu pierwszego syna w 2014 roku Anna mówiła w wywiadach, że dobrze czuje się w domu i chce spełniać się w roli mamy. Posiadanie dużej rodziny zawsze było jej marzeniem. Teraz 37-letnia gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka. 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w czwartej ciąży 

We wtorek 9 listopada Anna Czartoryska-Niemczycka przekazała na Instagramie radosne wieści. Aktorka spodziewa się czwartego dziecka ze swoim mężem Michałem Czartoryskim.

Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki - poprosiła internautów.  

Była gwiazda "Domu nad rozlewiskiem" zamieściła zdjęcia, na których widać już u niej ciążowe krągłości. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie najmłodsze dziecko Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, ani na kiedy planowany jest termin porodu. Aktorka póki co nie dzieli się szczegółami swojego stanu. Za to w komentarzach płyną gratulacje od obserwatorów i zaprzyjaźnionych z aktorką gwiazd, m.in. Katarzyny Zielińskiej, Mai Bohosiewicz, Katarzyny Glinki i Ady Fijał. 

Barbara Kurdej-Szatan ma kłopoty. Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie jej wpisu

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS