Zamknij

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim 28 lat [FOTO]

22.01.2022 16:34
Aneta Kręglicka
fot. Instagram.com/ Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka od czasu do czasu publikuje swoje fotografie z przeszłości na Instagramie. Tym razem była Miss Świata pokazała zdjęcie z czasów, gdy miała 28 lat. Fani byli oczarowani.

Aneta Kręglicka mimo upływu lat wciąż zachwyca. Była Miss Świata od czasu do czasu dzieli się archiwalnymi zdjęciami na Instagramie. Tym razem opublikowała fotografię, na której ma 28 lat.

"Wspomnienia. To ja lat 28. Zawsze było oko, nos, usta, żuchwa i była grzywka… na oku" - napisała Kręglicka. Pod subtelnym zdęciem posypało się mnóstwo komentarzy fanów.

Zobacz też: Aneta Kręglicka odpowiedziała na krytykę dotyczącą jej wyglądu. "Miejcie więcej wiary w ludzi"

 Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim 28 lat [FOTO]

"Ma Pani swój styl. Chociaż przyznam , że za grzywkę na oku podziwiam … to nie jest taka prosta sprawa", "zawsze pięknie, nic się Pani nie zmienia. Najpiękniejsza kobieta, zawsze to powtarzam"," szlachetna uroda po prostu", "nic się pani nie zmieniła", "lata lecą, a Kręglicka taka sama", "tak piękna pani, aż strach komentować" - pisali zachwyceni fani.

Aneta Kręglicka 22 listopada 1989 zdobyła tytuł Miss Świata. Miała wtedy 24 lata. Prywatnie od 1998 roku jest związana z reżyserem, Maciejem Żakiem. Para doczekała się syna Aleksandra, który dziś ma 22 lata.

Od 2002 roku gwiazda jest współwłaścicielką studia filmowego „St. Lazare", współtwórcy m.in. filmu "Ławeczka". W 2005 roku rozpoczęła studia doktoranckie na SGH w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym. W 2006 roku uczestniczyła w trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami".