Zamknij

Aneta Kręglicka pokazała 21-letniego syna. Podobny do mamy? [FOTO]

25.01.2022 11:02
Aneta Kręglicka
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Aneta Kręglicka wypoczywa z rodziną na nartach. Była Miss Świata opublikowała na swoim profilu fotografię syna - 21-letniego Aleksandra Żaka. Podobny do mamy?

Aneta Kręglicka aktywnie działa na Instagramie. Modelka, bizneswoman i była Miss Świata chętnie dzieli się ze swoimi fanami rozmaitymi fotografiami. Ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fanom, jak odpoczywa z rodziną na nartach. Wśród pięknych zdjęć znalazła się fotografia syna modelki - 21-letniego Aleksandra Żaka." Szusujemy z rodzinką. Synek" - podpisała zdjęcie Aneta Kręglicka. Trzeba przyznać, że latorośl Kręglickiej to prawdziwy przystojniak, który urodę odziedziczył po słynnej mamie. Tego samego zdania są internauci, którzy w komentarzach zostawili ciepłe słowa.

Zobacz też: Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim 28 lat [FOTO

 Aneta Kręglicka pokazała 21-letniego syna. Podobny do mamy? [FOTO]

"Przystojniak, jednym słowem", "bardzo przystojny. Mądre i zadziorne spojrzenie u synka", "synek przystojniak" - zachwycali się internauci.

Aneta Kręglicka dba o swoją prywatność i rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia.

"Rzadko pokazuję rodzinę i pilnuję tej zasady, ale są momenty szczególne, gdy od niej odstępuję" – pisała jakiś czas temu na Instagramie była Miss Świata.

Prywatnie Aneta Kręglicka wyszła za mąż za reżysera Andrzeja Żaka w 1998 roku. Para doczekała się syn Aleksandra. W jednym z wywiadów Aneta mówiła, że syn ma duszę artysty, jednocześnie potrafi twardo stąpać po ziemi.

„Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie” - mówiła jakiś czas temu dumna mama.