Zamknij

Andrzej Sołtysik ocenia potencjał Rozenek jako prowadzącej DDTVN. „Nadaje się w sam raz”

12.05.2022 09:34
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/screen/TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek ujawniła niedawno, że marzy, by zaistnieć jako prowadząca DDTVN. Andrzej Sołtysik skomentował ten pomysł. Widzi w koleżance potencjał. Prezenter przekonuje, że celebrytka nadaje się w sam raz.

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN i jest wciąż bardzo rozchwytywana przez firmy, które proponują jej współpracę. Celebrytka świetnie sobie radzi nie tylko w show-biznesie, ale także własnych przedsięwzięciach, takich jak firma cateringowa czy też marka odzieżowa Mrs. Drama. Mimo wielu sukcesów zawodowych gwiazda wciąż ma chrapkę na coś nowego, a jednym z jej marzeń jest prowadzenie jednego z najpopularniejszych programów w jej rodzimej stacji – „Dzień dobry TVN”.

Zobacz także: Kasia Cichopek przerwała milczenie na temat rozstania? Padły gorzkie słowa

Już kilka tygodni temu, goszcząc u Kuby Wojewódzkiego, Małgorzata Rozenek ujawniła, że od początku jej kariery w TVN prowadzenie „śniadaniówki” chodzi jej po głowie. Co ciekawe, krótko po tym, jak wypowiedź Rozenek wybrzmiała w mediach, głos zabrał Edward Miszczak. Dyrektor programowy TVN-u skomentował to krótko: Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie – odpowiedział dziennikarzowi „Faktu” i od razu uciął dalszą rozmowę, zasłaniając się ważniejszymi sprawami na głowie.

Andrzej Sołtysik o Małgorzacie Rozenek: nadaje się do prowadzenia DDTVN

Okazuje się, że w roli prowadzącej „Dzień dobry TVN” widzi Małgorzatę Rozenek Andrzej Sołtysik, który już od kilku lat jest współprowadzącym program i pojawia się w nim wraz z Anną Kalczyńską. Prezenter w niedawnym komentarzu nie szczędził Małgorzacie Rozenek pochwał. Jest przekonany, że ze swoimi doświadczeniami idealnie nadaje się na prowadzącą śniadaniówkę TVN.

Ja się nie dziwię, że ona chce. To jest bardzo dobre miejsce, bardzo wysoko, bardzo dobrze widać Warszawę, bardzo dobrze się stamtąd patrzy na świat i świetna jest redakcja. Jest to program, który może dodawać skrzydeł, ale nie wiem, czy Małgosia potrzebuje jeszcze skrzydeł? Przecież posiada – stwierdził Sołtysik.

Dodał, że w jego opinii Małgorzata Rozenek ma wszelkie predyspozycje, by świetnie sprawdzić się jako prowadząca „DDTVN”.

Pewnie, że tak. Oczywiście. Jak najbardziej myślę, że dałaby radę. Kuchnia, moda, kino, sztuka, kultura, celebryci. Te wszystkie tematy, które poruszamy. I jeszcze była kiedyś Perfekcyjną Panią Domu, więc nadaje się w sam raz – przekonuje.

Czy Edward Miszczak weźmie sobie to do serca i uzna, że warto Małgorzacie Rozenek dać szansę w tej roli? Nie bylibyśmy zaskoczeni, ale czas pokaże.