Zamknij

Amybeth McNulty dokonała coming outu. Gwiazda "Stranger Things" pokazała partnerkę [WIDEO]

01.08.2022 10:15
Amybeth McNulty
fot. screen: Instagram @amybethmcnulty

Amybeth McNulty, która podbiła serca fanów jako Vickie w 4. sezonie "Stranger Things", za pośrednictwem sieci dokonała coming outu. Aktorka zdradziła, że jest osobą biseksualną podobnie jak grana przez nią postać.

"Stranger Things" to prawdziwy popkulturowy fenomen. Bijący rekordy popularności serial Netflixa pojawił się na ekranach w lipcu 2016 roku i niemal natychmiast podbił serca widzów. Osadzona w latach 80. historia amerykańskich nastolatków zmagających się z zagrożeniem z lustrzanego wymiaru okazała się hitem, zdaniem wielu osób jedynie "Gra o Tron" może mówić o podobnej skali popularności. Perypetie Jedenastki, Hoppera, Dustina i całej plejady świetnie napisanych bohaterów skąpano w sosie popkulturowych nawiązań, z kultową grą role playing "Dungeons & Dragons" na czele. Dziś "Stranger Things" to już wielka, uwielbiana na całym świecie marka, a serialowi aktorzy stali się wielkimi gwiazdami.

Bez wątpienia jedną z najważniejszych bohaterek serii jest tajemnicza, obdarzona niezwykłą mocą Jedenastka, w którą wciela się Millie Bobby Brown. Jednak nie można zapominać o rolach drugoplanowych, które także budują niezwykły klimat "Stranger Things". W czwartym sezonie na ekranie mogliśmy podziwiać między innymi Amybeth McNulty, która zagrała Vickie, dziewczynę, w której podkochiwała się Robin. Aktorka zyskała rozgłos dzięki innemu serialowi Netflixa, w latach 2017-2019 grała główną rolę w "Ania, nie Anna", wariacji na temat "Ani z Zielonego Wzgórza".

ZOBACZ TAKŻE:  "Stranger Things" ma już 5 lat! Jak zmieniły się gwiazdy serialu? [GALERIA]  

Amybeth McNulty dokonała coming outu. Odważne wyznanie gwiazdy "Stranger Things"

Choć Amybeth nie jest największą z gwiazd "Stranger Things", stworzyła postać, która zyskała sympatię widzów. Nic dziwnego, że aktorka stała się jeszcze bardziej popularna, a fani interesują się zarówno jej karierą, jak i życiem prywatnym. McNulty jest w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem między innymi TikToka. To właśnie w popularnym serwisie opublikowała nagranie, na którym dokonała coming outu.

- Gdy grasz rolę osoby bi, a sama nie dokonałaś jeszcze coming outu - napisała gwiazda "Stranger Things" w opisie nagrania, na którym w policzek całuje ją partnerka.

Internauci entuzjastycznie zareagowali na nagranie opublikowane przez Amybeth. Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat orientacji seksualnej McNulty pojawiły się już w 2020 roku, teraz jednak gwiazda miała dokonać także coming outu granej przez siebie postaci. Widzowie są coraz bardziej pewni tego, że w serialu rozwinie się wątek miłości Robin i Vickie, na co wielu fanów niecierpliwie czeka.

- Czuję, że dostałem spoiler.

- Wiedziałem.

- Oby - pisali użytkownicy TikToka.