Zamknij

Grała Kasię w "13 posterunku". Teraz jej córki bliźniaczki zrobią karierę? Mają już po 17 lat [FOTO]

18.01.2022 22:59
Aleksandra Woźniak z córkami
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Woźniak dzięki roli w "13 posterunku" zyskała wielką sławę. Po narodzeniu bliźniaczek zdecydowała jednak o przerwaniu aktorskiej kariery. Teraz jej córki zrobią karierę? Julka i Ania mają już po 17 lat.

Aleksandra Woźniak to aktorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać - a przynajmniej tym, którzy jeszcze w ubiegłym dziesięcioleciu uważnie śledzili polskie seriale. Rolą, która przyniosła aktorce rozgłos, była ta w "13 posterunku", gdzie Woźniak grała posterunkową Kasię. W ostatnich latach aktorka sporadycznie pojawia się na ekranie i koncentruje na całkiem innym zajęciu, jakim jest działalność psychoterapeuty. Kiedy była u szczytu kariery, została mamą bliźniaczek Ani i Julii, z którymi niejednokrotnie pojawiała się w telewizji. Dziś córki aktorki mają już po 17 lat. Czy będą chciały podbić polski show-biznes?

Zobacz także: Michał Piróg o trudnym dorastaniu i seksie z dziewczyną. "Nie chciałem być gejem"

Aleksandra Woźniak kilka lat temu chwaliła się córkami. Dziś obie mają po 17 lat

Ania i Julka są owocem związku Aleksandry Woźniak z politologiem Tomaszem Kuszłejką, który był jej drugim mężem. Bliźniaczki przyszły na świat w 2005 roku. Dziś mają już po 17 lat i w niczym nie przypominają dziewczynek, z którymi ich mama odwiedzała telewizję. Nastolatki są bardzo aktywne w social mediach, a posty, które publikują m.in. na Instagramie, pokazują, że nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem.

Obydwie dziewczyny mają na Instagramie już po kilka tysięcy obserwujących. Czy mają szansę zrobić karierę w show-biznesie?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS